reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

3 mam kciuki i powodzonka ANkkaa na pewno bedzie dobrze a my z sierpniowek robimy sie lipcowki:p;-)
 
reklama
Aankaa- powodzenia na wizycie!
Ale wy macie fajnie... połowa z Was będzie rozpakowana przed sierpniem, będzie miała miesięczne bobasy,a ja dopiero będę się męczyć z wydaniem dziecka na świat :-D:-D:-D
 
Flower, Dobrze, że poszłaś do lekarza. Uważaj na siebie.
Wiara, dzięki za odpowiedz. 6 czerwca mam wizytę to za pytam jak to u nas wygląda.
Annka, ale macie Niespodzianke
Marcelina, myślę, że jak mamy konflikt krwi, to po CC też dostaniemy zastrzyk. Ja mam taką karteczke, na której piszę wyraźnie że po każdym porodzie gdzie dziecko ma grupe rh+ muszę dostać zastrzyk. A cesarka to też poród.
Karola, gratuluję
 
witam :)
uważam na siebie bardzo - leżę jak najwięcej mogę, niestety jak chodzę to mnie tak jakoś ciągnie w podbrzuszu (chyba że już jestem przewrażliwiona). trochę doły mam i ciągle sobie popłakuję ale przynajmniej zmobilizowało to mojego męża do kupna łóżeczka (zamówione i czekamy na dostawę) i przejrzenia rzeczy, które mamy od szwagierki - my jeszcze nic nie kupowaliśmy!!!
no nic trzeba powoli przygotować torbę do szpitala i mieć nadzieję, że jak najdłużej nie będzie potrzebna...
W poniedziałek po południu jadę do lekarza na kontrolę - z teściową, która przyjaźni się z ginem to może szybciej jakoś wejdę bo nie mam żadnej godziny wyznaczonej a tam nawet mam konkretną godz to czekam 2h jeszcze takie opóźnienia.

aanka a dużo masz tych rzeczy różowych ? ;P bo ja chyba muszę pouzupełniać moją wyprawkę
 
Mlodam dua dziewuszke masz juz;-)
Karola dobrze ze ok i ksiezniczka cudna;-)
Lana 3 ma kciuki tez nie mialam juz ponad 2 miechy usg ale mam w czwartek:-)
Ja mam na prenatralnym potwioerdzone narzady meskie i taki zdejcei ze chyba mi niespodziewanki maly nie zrobi:p
saga31-no własnie ja też miałam na genetyczno-prenatalnych badaniach w takim specjalistycznym instytucie i na 4D w 13 tyg było widać jajka jak nic sama byłam w szoku w 20 tyg.mi inny lekarz potwierdził,więc jutro nie może być inaczej:-)
 
reklama
Do góry