reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
wcielo mi calego posta wiec jeszcze raz

bylismy z mezem na wizycie prywatnej u ginekologa
Maja - w 100% potwierdzona przez pania doktor
prawie cale badanie trzymala raczke w buzi, na koniec pani doktor powiedziala"odsun raczki od buzi" i twdy to zrobila i poslala nam slodki usmiech:-) i spowrotem raczki do buzi
zdrowa
wazy ok 1100-1200g , termin porodu przesunal sie z 25 na21 sierpnia wiec minimalnie
pisze tak ogolnikowo bo ledwo zyje

usg - buzia 1.jpg
 
kurcze ja ostatnie usg miałam pod koniec marca... A jak moja młoda okaże się młodym???? Ale by były jaja....
Maggie78-no gdyby tak się stało to były by jajka ,że hej :-D,ale nie strasz mnie bo ja też miałam ostatnie usg ponad 2 mies.temu ale już 2 razy lekarze potwierdzali mi płeć ,że synuś a jutro idę na wybłagane usg i się okaże czy mój synuś nie zmienił się w panienke -nie nie !!!!!co ja piszę jaką panienke ma być Krystianek i nie ma innej opcji :-D
Karolap5-śliczna mała istotka :-)
 
Maggie78-no gdyby tak się stało to były by jajka ,że hej :-D,ale nie strasz mnie bo ja też miałam ostatnie usg ponad 2 mies.temu ale już 2 razy lekarze potwierdzali mi płeć ,że synuś a jutro idę na wybłagane usg i się okaże czy mój synuś nie zmienił się w panienke -nie nie !!!!!co ja piszę jaką panienke ma być Krystianek i nie ma innej opcji :-D

Lana mój gin powiedział,że pomylił się raz na studiach i tego się trzymam:)
Ja mam usg dopiero 10 czerwca:( Powodzenia jutro:)

Karolap gratulacje:)
 
Mlodam dua dziewuszke masz juz;-)
Karola dobrze ze ok i ksiezniczka cudna;-)
Lana 3 ma kciuki tez nie mialam juz ponad 2 miechy usg ale mam w czwartek:-)
Ja mam na prenatralnym potwioerdzone narzady meskie i taki zdejcei ze chyba mi niespodziewanki maly nie zrobi:p
 
Wszystkim zycze udanych wizyt. Ja nie wytrzymalam i ide dzisiaj na wizyte dowiedziec sie czegos wiecej, mam na 11:20 nio i we wtorek 3majcie kciuki zeby bylo oki. Poza tym "czyms"to wazy ok. 1804g i termin sie przesunal na 21,07 ale to chyba pisalam.
Wczoraj nie czytalam wszystkich wiadomosci, wszystkim udanych wizyt gratuluje
 
reklama
Wszystkim zycze udanych wizyt. Ja nie wytrzymalam i ide dzisiaj na wizyte dowiedziec sie czegos wiecej, mam na 11:20 nio i we wtorek 3majcie kciuki zeby bylo oki. Poza tym "czyms"to wazy ok. 1804g i termin sie przesunal na 21,07 ale to chyba pisalam.
Wczoraj nie czytalam wszystkich wiadomosci, wszystkim udanych wizyt gratuluje

aanka daj od razu znać po wizycie. Powodzenia:)
 
Do góry