reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

skurczy na szczęście brak i lekarz powiedział, że póki co nie ma ryzyka przedwczesnego porodu. A ja sie cały czas dobrze czułam i pracowałam normalnie i w domu wszystko robilam a tu takie podstepne i ukryte dziadostwo jak szyjka mnie zawodzi...może do pon się coś poprawi jak bede sie "larwic". Aż strach się bać jakbym czekała z wizytą do 14 czerwca..
 
reklama
Flower188 jak tak czytam o tych skracajacych sie szyjkach, to sie coraz bardziej zaczynam martwic, ze tu w Szkocji nie robia zadnych badan dowcipnych i nawet nie wiem jak dluga jest moja i czy z nia wszystko ok.
 
Flower188 jak tak czytam o tych skracajacych sie szyjkach, to sie coraz bardziej zaczynam martwic, ze tu w Szkocji nie robia zadnych badan dowcipnych i nawet nie wiem jak dluga jest moja i czy z nia wszystko ok.

Kurcze, moim zdaniem to takie badanie należy do podstawowych. Ginekolog nawet nie wie czy są jakieś infekcje tam na dole..nie mówiąc o szyjce macicy.
 
szuszu888 tez mi sie tak wydawalo, my ciezarne tu nawet do ginekologa nie chodzimy, a do poloznej ktora co najwyzej sprawdza ulozenie dziecka i wielkosc macicy, do tego badania krwi i ciesnienie, 2 USG i na tym koniec.
 
Witam i ja. Dzisiejsza wizyta nalezy do takich sobie. Z Majki zrobil sie Majek (chlopiec na 100%) z M przeczuwalismy ze tak lobuzowac moze tylko chlopiec. No i wyszlo na USG ze ma miedzy pepowina a jaderkami "cos" lek powiedzial ze widzi to 1 raz i we wtorek ide na konsultacje do innego lek razem z moim :(( mam sie nie denerowac ale latwo jest powiedziec. Nie bylo nic widac a teraz bach i jest wwwrrrrrr......................... jak nie zwarwiowac do wtorku M jeszcze wyzjedza od pon do czwartku ;( i termin z usg sie przesunal na 21.07
 
Pflaume - gratuluję udanej wizyty i nareszcie już wiesz kto w Tobie mieszka :-)
Flower - dobrze,że poszłaś do lekarza...
Aankaa - gratuluję chłopca... nie martw się... to na pewno nic poważnego..będzie dobrze!
 
PFLAUME ogromne gratki za udana wizyte, no i ze dziewczynka!!!!

KAROLA wizyta uboga, taka jak i moja zwykle, smutne to..

FLOWER super ze postawilas na swoja intuicje i poszlas do gina! oszczedzaj sie kochana!mnie to przeraza tak jak Ciebie i WIARA NADZIEJA.... ze w sumie mozna nie czuc ze szyjka sie skraca i robi sie miekka a jednak....ja tez nie bylam ani razu badana pod tym katem i tez mam wizyte 14.06, ech te sluzby zdrowia, obojetnie czy polska, niemiecka, angielska itd...

I TU MAM PYTANIE- KOCHANECZY JAK CHODZICIE ZAWSZE CZUJECIE TAKI UCISK NA DOLE...kurde bo ja tak i zaczynam sie martwic czy moj synulek tez nie jest nisko (i podobne konsekwencje jak u >Ciebie FLOWER) bo i brzuch nisko...kurka wodna...tu nie ma lekarzy prywatnych, wiec musze czekac albo nie wiem
 
reklama
maggie dokladnie, trzeba zmienic garderobe na niebieska bo w rozowe pajace spiszki nie ubiore w body tak, tym sie nie martwie gorzej z tym "czyms" torbielka przepuchlina nie wiem
Taycia jakby nie bylo nic powaznego to lek wiedzialby co to jest tym bardziej ze chodze do 1 z najlepszych w miescie. Jutro albo w pon pojde do jeszcze 1 bo zwariuje
 
Ostatnia edycja:
Do góry