reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze sprawy...

Eeee wyjdzie! One sa super, zwlaszcza, ze to szampony, nie sa mocne. Ja sie nimi teraz ratuje, przed ciaza tez jak brakowalo czasu na fryzjera. W pudelku masz dziurke, ktora sluzy za podstawke, porzadnie wymieszaj i do dziela. To odzywka po tez jest super. Nic sie nie martw, castingi to latwizna:)
 
reklama
My juz po. Wszystko ok, szyjka dluga, zamknieta. Nastepna wizyta 28.04. Nadal mam lezec, pogadalismy o porodzie, opisze Wam wszystko na g jak odpale kompa wieczorem. Teraz jedziemy po bryke dla Zosi.

Milego dnia!
 
reklama
Do góry