reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Hej Scoti ale Ty pewnie szczuplutka jesteś i nie widać tych kilogramów u mnie niby też nie ale m narzeka jak siadam mu na kolana :szok:
Bobo nie ważne że nie dobry ważne że pomaga
 
Później wam wrzucę bo teraz taka nie umalowana jestem hi hi ;-) kurde ale mi te tygodnie zapieprzają masakra nie dawno byłam u gina a we wtorek idę znów bo miesiąc minął
 
Ostatnia edycja:
No trochę tak i Scoti ma jutro chyba też wizytę Tak w ogóle to dziś jest Małgorzaty bo moja siostra ma imieniny więc jeśli :
Gosiulek masz imieniny to wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i spokoju :tak:
 
reklama
witajcie :)

ja wstałam o 8 i w końcu poprasowałam wszystkie ubranka - kręgosłup mi napierdziela .... także martuś wiem co czujesz. A próbowałaś leżeć tak jak Ci pisałam ???? Może będziesz musiała nosić specjalny pas ciążowy - ortopedyczny - są takie :-)

no bobo w tym tygodniu same wizyty :))) heheheheh marta, ja, wiolka

kurde ja wyprałam wszystkie ubranka w loveli - a moja mama spotkała się wczoraj z pielęgniarką noworodkową, która poleca aby wszystko przez 1 m-c prać w białym jeleniu hypoalergicznym :wściekła/y:
nie dostałam wczoraj w tesco ani w realu tego jelenia .... i rano stwierdziłam, że dziś już nie mam siły, poza tym czas ucieka i poprasowałam to co jest wyprane w loveli i przygotowałam do szpitala - może maluszka nie uczuli - kurde wszyscy w tym piorą, myślałam że kupuje najlepszy płyn, a ona mnie wczoraj zbiła z tropu :no: nie wiem co robić .....

gdzie jest anaber , dzoana, joweg, gosiulek ????
 
Do góry