reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Hej Dziewczynki! ja wpadłam na chwilkę zobaczyć co u was słychać. Kubol śpi więc mam chwilkę.
Bobo biedulko, a prywatnie ile taka wizyta by Ci szarpnęła?? teraz Twoje zdrowie najważniejsze
Butterfly, spooooko, co tam 8 egzaminów:-):-):-) chyba bym się załamała:-)
Anisiaj, ja też nie pamiętam kiedy byłam na jakiejś fajniejszej imprezce, teraz to tylko grille, ewentualnie wesela, towarzycho się rozmnożyło i czasu nie mają
Bietka nie ma co przesadzać żeby dziecko alergikiem później nie zostało. Ja też prałam w loveli a później jak Kuba miał koło roku już w normalnym proszku i nigdy nie było żadnego problemu
Miłego popołudnia dziewczynki!!!!
 
justi pojawily mi dwa guzy jeden wiekszy drugi mniejszy wyglada to jak ugryzienie komara tyle ze troszke wieksze ale niewiele. kiedys jak poszlam z tym do lekarza do szpitala na ostry dyzur bo na dodatek mi nogi spuchly to mi powiedzieli ze mnie komary pogryzly symetrycznie i sie smiali ze mnie w tym szpitalu. mialam wtedy dwa takie guzy po jednym na kazdym kolane i faktycznie byly one w stosunku do siebie symetryczne. teraz sie boje ze jak pojde to znow mnie oleja :( a ja wiem ze to sa te guzy bo nie mam ich po raz pierwszy ale poprostu boje sie ze znow mi nikt nie uwierzy tak jak ostatnio pulmunolog, ktory powiedzial ze jest dobrze i ze on ogolnie nie wie co ze mna i tak sie poczulam jakbym klamala.
jak sie wkurze to pojde do mojej ogolnej i zobacze co ona mi powie.
 
aga, justi dziękuję :) chyba nie będę świrować i prać drugi raz :-) nie mam już siły na to :(
poza tym u mnie wilgotno , duszno, w ogóle nie chce mi pranie schnąć - teraz pada i burza... może jakoś po tej burzy będzie lepiej. Mam wszystko ładnie wyprane, poprasowane, płakać mi się chce jak bym miała od nowa to robić :( dziękuję za radę :-)

anisiaj super, że się wybawiłaś :)

bobo ja bym poszła do ogólnego i powiedziała całą historię. Jak ona Cię nie oleje, to może coś doradzi. A może faktycznie jak pisze justi prywatna wizyta ???
 
Pałki, ziemiaczki i mizerie :tak: Zaraz wam wrzuce brzuchala na grupe
Anisiaj super że impreza się udała sama z chęcią bym poszła w dobrym towarzystwie :)
Justi fajnie że wpadłaś :)
 
Ostatnia edycja:
bietka zobacze jeszcze co sie bedzie dzialo. jesli cos to pojde do ogolnego ona mi powie co i jak. to ona jako pierwsza wpadla na pomysl mojej choroby przed tym bylam u ok 10 lekarzy i kazdy gadal co innego dopiero moja ogolna zasugerowala co i jak a trafilam do niej przez przypadek no i tak zostalo ze sie do niej zapisalam hehe. jesli cos to pojde prywatnie.
marta tez poszlabym na imprezke hehe:)

lece na ploty z kumpela :) milego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry