reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

reklama
anisiaj moj poprzedni nie byl wcale krótszy hehe Kinga jest krocej wiec jak Ci wygodniej ;) ciezaroweczko nasza Ty ostatnio leniu****esz bo nie posylasz nam staraczkom babelkow ;-)
 
bo Wy nie jecie ciastek za FlubZ, tylko 6mama to robi :(

babelki-147-b89f5688bb57d7b5df696e784c491516.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem wkur... na maksa ksiądz powiedział że musze miec zgode proboszczaq z mojej parafi zeby on mógł nam chrzciny zrobic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: co to za pieprzona polityka każą latac jak debile a później sie dziwią ze ludzie do kościoła nie chodzą aoe jestem wściekła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: całe życie mam pod górkę nawet dodatkowej pracy nie moge załatwic sobie - jestem beznadziejna - mam doła :-(

ps a 6mama na fb ma wpis że kończy czter......

[h=5]Krystyna Ewa Prorok
[/h][h=5]Huhu ha,huhu ha nasza zima zła,a my sobie chorujemy,w domu siedzimy
My się zimy nie boimy.
A tak przy okazji moje najstarsze dziecię straszy mnie,że powie wszystkim,że za chwilkę skończę czter..... lat.
[/h]Lubię to! · · Udostępnij · Promuj · 14 godz. temu ·


 
Do góry