reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

bietka w kazdej galerii sa herbaciarnie i tam mozna kupic herbaty lisciaste na wage o roznych smakach i jakies fajne zaparzacze wiec musialabys tam poszukac. ja osobiscie polecic Ci moge herbate o smaku melona jest pychaaa ale to tez zalezy co kto lubi :)
 
reklama
ona pija tylko mocną czarną :-) uczulona jest na owoce, ku......... zresztą na wszystko jest uczulona - znalazłam harney&sons 50 zł za 20 torebek :szok:
 
bietka, jak się okaże Zosia, to będziesz mieć zniżkę rodzinną ;) no chyba, że będziesz wredną teściową, to wtedy dodatkowe opłaty naliczę ;) co do herbaty - popieram Kingę - idź do herbaciarni, weź kilka na wagę, zapytaj koniecznie czy mają z cyjankiem ;)

bobo, jaka konkurencja, ja się tylko chwalę jaki mój zdolny ;) i gotuje świetnie ;P

przed chwilą dzwoni, mamy dzisiaj księdza, mówi,że się spóźni i dodaje "ale Ty nie sprzątaj tylko leż", ok ok, kłócić się nie będę ;)
 
reklama
Do góry