reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Póki co nie będę z Nią szła bo mamy taką lekarkę że wiem jak to się zawsze kończy... Nic mi nie mówi czego bym nie wiedziała i zawsze mówi te same leki które mam jej podawać także na razie spróbuję Ją sama wykurować :)
 
Evel, to rzeczywiście bez sensu jest targać Amelkę do takiego lekarza. Oby szybko doszła do zdrowia &&&&&&&&&&&&
Anisiaj, nie da się bez kawy, ja już mam za sobą dwie;-) Dzisiaj na 14:wściekła/y: Jak się czujesz? Oprócz tego, że jesteś senna? A w zasadzie kawę z mlekiem chyba można w ciąży, o ile zatrzymasz się na jednej
 
Anisiaj nie da się:) więc wypiję 3 za siebie i jeszcze z 1 za Ciebie:)
Bietka, Dzoanka, ja porzuciłam chwilo jakiekolwiek diety i ćwiczenia, źle się z tym czuję, ale jak gotowałam mojemu m na budowę, to nie chciało mi się nic innego dla siebie kombinować, bo zupełny brak czasu był. Też myslałam że dzisiaj pójdę na fitness ale dalej nie wyzdrowiałam, i chybabym tam padła, a babka daje niezły wycisk.
 
Dzoanka, pewnie mozna, gorzej jak nie da sie jej przelknac ;)
Czuje sie ok, chyba ustaly te bole brzucha, jest spokojniej. Ubolewam,ze do wizyty jeszcze dwa tygodnie, bo chcialabym wiedziec co slychac w brzuchu. Poza tym ok, motywacja zerowa do wszystkiego :)

Bietka, Nucia od rana chrapie jak stary dziad. Taka to ma zycie ;)
 
dzoanka efektów jojo mam za sobą kilkanaście - wiem niestety jak to jest :-(
najlepiej mi szło i najlepiej się czułam jak ćwiczyłam, wtedy nawet czasem zjadłam coś słodkiego, paluszki, chiposy na imprezie i alkohol był a waga piękna
mam 2 kluby fitness obok siebie - jeden w piwnicy jak tam weszłam i zobaczyłam gościa w "recepcji" chciałam uciekać i zajęcia 16,17 pod studentów a m nie ma w domu o tej porze - mi pasuje iść na 21
a drugi - byłam - karnet open 190 zł :szok: i babka z fochem że w ogóle mi musiała grafik pokazać, weszłam z wózkiem zmierzono mnie wzrokiem i uciekłam - może zrobię drugie podejście- to są takie kluby że nawet strony internetowej nie mają :cool:
kiedyś jeździłam do wypasionego.... miałam po drodze z pracy - ludzie super- tyle znajomości- zumba, rower, sauna, koktajl białkowy i się żyło - nawet m był zazdrosny :-)
anisiaj moja nie chrapie ale nawet oka nie otworzyła od rana, tylko zdziwiona była że o 7 rano m ją bierze na taką pogodę na spacer :-D

a zielona herbata zamiast kawy ???? potem to kwestia przyzwyczajenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry