reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
o rany, a ja już pomyślałam, że nie chcesz mnie straszyć...

nie wiem co robić, bo doradcy na necie piszą, że to może być zły znak, ale z drugiej strony nic innego się nie dzieje, tylko takie krótkie szczypnięcia jakby i zaraz przechodzą. szkoda, że nie mam męża ginekologa ;)
 
Ja się też melduję, trochę później niż zwykle. Rano trochę pograłam w Diablo, później obiad, a po obiedzie poćwiczyłam, no i teraz padam na pysk i wszystko mnie boli. Jeszczę muszę się dotaszczyć do wanny i sie wykąpać, bo cała mokra jestem:crazy:
Anisiaj, jak możesz to zadzwoń do swojego ginekologa. A tym co na google wypisują to sie nie przejmuj. Nerwy bardziej Ci zaszkodzą niż cokolwiek innego. Tym bardziej, że Gosia powiedziała, że takie bóle to normalna sprawa
Gosiu, współczuję migreny:-( Raz miałam taki ból i nie życzę go nikomu:no: Niestety z tego co wiem to na migrenę tylko spokój i cisza:-(
Anaber, we Wrocławiu pogoda wymarzona na spacer
Miłego dnia
 
anisiaj mi też się wydaje, że to jest normalne - wszystko tam sie rozciąga ... kurcze nie wiem ale ja czytałam ze bóle brzucha sa normalne na poczatku


mam gosci bede potem :)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny, juz przeszlo. Mysle sobie,ze czasem za bardzo sie w siebie wslu****e. Z drugiej strony wiem,ze ze wzgledu na moja nietypowa budowe "tam",mam prawo czuc pewne rzeczy intensywniej.

Szkoda,ze faceci nie moga byc w ciazy,albo ze do kazdej ciazy nie dostaje sie w gratisie ginekologa do domu,sprzataczki i kucharki :)

Gosiu moja znajoma ma migreny, ponoc naukowo dowiedziono,ze pomaga tylko jeden lek,jakies zastrzyki,gdzie jedna dawka kosztuje 500zl,a bierze sie trzy dziennie. Kogo na to stac???
 
Ostatnia edycja:
Anisiaj ja na pocieszenie powiem że przy poronieniu nic a nic mnie nie bolało,tzn. nic nie zapowiadało tego. Pobolewał mnie brzuch ale rzadko.Dopiero krwawienie wywołało ból brzucha. natomiast w dwóch pozostałych ciążach bolał mnie bardziej.
 
Szkoda,ze faceci nie moga byc w ciazy,albo ze do kazdej ciazy nie dostaje sie w gratisie ginekologa do domu,sprzataczki i kucharki :)

Gosiu moja znajoma ma migreny, ponoc naukowo dowiedziono,ze pomaga tylko jeden lek,jakies zastrzyki,gdzie jedna dawka kosztuje 500zl,a bierze sie trzy dziennie. Kogo na to stac???


Oj szkoda...

1500zł:szok::szok::szok: no nie stać mnie.Idę wziąć ketonal.Jestem zmęczona strasznie tym bólem.
 
Jestem posprzątałam umyłyłam wszystkie drzwi na dole była u nas siostra A ona też w czwartek jedzie ugadać sie ze swoim leklarzem kiedy będzie miała cesarke jeszcze mi brakuje żebyśmy miały ją w jednym dniu:baffled: śpiąca jakaś jestem :sorry2: Anisiaj to normalne że cie boli wszystko sie rozciąga i będzie bolało nie ma powodu do stresu:tak:każda z nas taki ból inaczej odczuwa bo każda z nas jest inaczej zbudowana i inaczej reaguje ;-) Gosiulek masz przechlapane z tymi bólami głowy a ty ketonal zażywasz na migreny?
 
Ta moja znajoma ma bardzo bogatego meza i jak ja dopada migrena to wydaje ponad 9 tys na te zastrzyki, wyobrazasz sobie??? No i ja sie znowu pytam po co ten nfz...
Gosiu, a probowalas etopiryne? Mi ona bardzo pomagala na bole glowy, oczywiscie nie tak silne, ale ma ten plus,ze jest tylko do glowy, moze to ma jakies znaczenie?

Wiolus,tak sobie to tlumacze,ale nie chcialabym czegos przeoczyc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry