reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Chyba załamałabym sie gdybym miala zostać w szpitalu tak długi czas, nie ma to jak w domu. Jak urodziłam to chciałam jak naszybciej do domu, bo w szpitalu to ani się przespać, a jak kubek usnął, to zaczęło płakać inne dziecko, kręciły się położne, i po spaniu. Biorac pod uwagę że on non stop by jadł w tamtym czasie, to chwila jego snu dla mnie była wspaniała.
 
reklama
Dzień dobry!!!
Ja też proszę o odhaczenie mojej obecności.

No cóż leszcze z warsiawki i krakusa,hihihi kiedy ja kibicowałam STALI GORZÓW to wy dziewuszki uczyłyście się na nocnik siadać,hihihi;-):-)
 
Justi ja też jestem przeciwniczką szpitali nie lubie ich tylko jeśli musze w nich przebywam tyle ile to jest konieczne a od jakiegoś czasu Nawet Nastke dwa razy brałam na wlasne żądanie szpital nie zawsz jest bezpiecznym miejscem napewno jest seidliskiem zarazek w zeszlym roku byłam z Nastką na zapalenie pluc którego nikt w 100% nie stwierdzil i siedzialyśmy tam ponad 2 tyg nawet jej osly nie wyleczyły jeszcze na sale nam wcisneli chłopaka 16 letniego z ospą wypisalam ją i w domu wyleczyłam:-) niektórzy lekarze to poprostu pomyłki ale co zrobić:baffled:
 
bobo napisała że czuje się bezpieczniej w szpitalu, ma tlen w razie czego i opiekę
3 tyg to nie tak dużo, laski leżą pół ciąży czasami ...
 
pokazuje sie i uciekam:sorry2:
Wiolka na szczescie nie ja musialam placic malarzowi,tylko wlascieciel..ale sam fakt...z nich tacy fachowcy,ze ...az szkoda gadac :wściekła/y:

milego weekendu wszystkim :-)
 
Podziwiam Bobo, ale jeżeli tylko czuje że tak będzie lepiej dla niej i dzidziolka, to pewnie nie ma co się zastanawiać. Ja wiałabym gdzie pieprz rośnie...ach to szpitalne jedzonko. DO tej pory ciarki mnie przechodzą na zapach porannego kakao.
 
Dobrze że Bobo ma takie podejście. I dobrze że może chodzić.Ja dwa miesiące musiałam leżeć w szpitalu...Do tego krwawienia.Jak sobie przypomnę to mi słabo....Nie życzę nikomu takiej traumy.Do dzisiaj nie mogę sobie z tym poradzić.
 
Gosiulku rozumiem cię i życzę ci kochana,abyś nigdy więcej takiej traumy przeżywać nie musiała!!!A jak ból głowy-zelżał choć troszkę?
Bobo dzielna dziewczyna!!!Ja też leżałam w ciąży kilka razy po 3 tyg,ale dla dzidzi wszystko się zrobi.No a szpitalne zupy mleczne i ich napoje to bleee,a fuj!!!

Dziewczynki mam wiadomość od Agi :czuje sie ciut lepiej,ale nie mogę się pozbierać do kupy.Mały super,ale niestety na razie nie wyślę wam zdjęcia,bo złamłam sobie ładowarkę do swojego telefonu i mam teraz takiego starego lupa co zdjęć nie robi.Buziaki dla wszystkich.
 
reklama
Jeszcze żeby były warunki ku temu.leżałam z 3dziewczynami. Odwiedziny cały czas a tu wstać nie można tylko basen....a sikałam bardzo często..Zero wrażliwości...Ciągle głośno_Oj szkoda gadać.

Krysiu na dwoje babka wróżyła.raz jest ciut lepiej raz nie. Boję się nawet ruszać.
 
Do góry