reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Gosiulek współczuję ja miałam migrenę 2x w życiu światłowstręt, bół głowy przy mruganiu masakra, pamiętam ze wtedy poszłam do apteki i pani mi poleciłła do wypicie 2tabl aspiryny musujące, wapno 2x i lek przeciwbólowy też dwie tabletki tylko nie pamiętam co to było też musujące i taką bombę walnełam i mi przechodziło.

Anisiaj bóle to normalka ja to wbijanie szpilki czułam przez całą ciążę aż do porodu :baffled:

Ja oglądałam Janowicza chłopak jest niesamowity jutro finał wogóle lubię tenis ziemny ale jak jeszcze w wykonaniuplaka to poprostu rewelacja. Tylko przykre,ze ak zdolny chłopak nie miał wsparcia w naszym kraju rodzice musieli sprzedawać majątek by się wspiąć tak wysoko. Nawet nie było rodziców na meczach :no: ale pokazał co potrafi podoba mi sie :happy:

Bietka masz pas poporodowy ?? jesli tak to jaki i czy jesteś zadowolona?? dzieki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki Anaberku :* dla mnie to wszystko jest nowe, stad tyle pytan

Zobacz, nikt mu nie pomogl, rodzice wszystko sprzedali, a jak sa sukcesy, to zaraz znajda sie sponsorzy, trenerzy itp

Ogladam na polsat cafe Zrobmy sobie dziecko, jedna para chce miec dziewczynke,wiec on zaklada ciasne majtki i bierze gorace kapiele,zeby wybic meskie plemniki. Co za idioci!
 
Ostatnia edycja:
Anisiaj dla mnie kazda ciaza byla czyms nowym i tez kazdemu bólowi sie bacznie 'przygladalam' takze tak juz bedzie, ozniej jak poczujesz ruchy bedziesz sie mniej stresowac ale zostanie Ci to do momentu jak Twoje dziecko bedzie doroslym człowiekiem bo sam porod nie rozwiaze zmartwien taki juz maja mamy te przeszle i te obecne.

Co do Jerzyka to wlasnie tak u nas jest do du...py ale dobrze ze jest skromny i niech tak zostanie :-) jutro final bede ibgryzac paznokcie ;-)
 
Anaberku dużo tego strasznie....
Aspiryny boję się brać. Kiedyś mama mi mówiła że jestem na nią uczulona.
Od koleżanki dostałam leki ze Stanów na migrenę. W składzie była aspiryna. Dostałam wstrząsu.nie wiedziałam co się dzieje. Ręce od łokci i nogi od kolan miałam zdrętwiałe...
Na jodynę np. uczulenie wyszło dopiero jak mnie przyjmowali do szpitala w drugiej ciąży.W pierwszej uczulenie nie wyszło.:sorry2:
 
Gosiulku no duzo ale pomoglo, ale jesli jestes uczulona to to odpada nie ma co ryzykowac, kochana tylko ketonal to jest masakryczny lek i bardzo obciazajacy wiec nie łykaj go tak czesto.
 
Anaberku ketonal kiedys brałam często.Teraz rzadko.Bardzo.

A ja ogladam na 1 piosenki Ireny Jarockiej.A raczej słucham..

Przepraszam że nie zawsze edytuję ale mam problem z edycją.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry