reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

Hej Dziewczynki, ja dzisiaj wpadam na chwilkę, może jak mały uśnie nadgonie was. Weekend jak zwykle szybko minął, zamiast ogniska, bo padało zrobiliśmy grilla, częściowo pod garażem:)
iJuż kiedyś poryszałąm temat koloru ścian. Chcemy odświeżyć domek, i zastanawiam się jaki kolor zrobić w pokoju w którym najwięcej siedzimy. W tym momencie mam łososiowy-taki delikatny, ale teraz chcemy zrobić coś mocniejszego:) Myśleliśmy o 2 kolorach, podoba mi się kawa z mlekiem, ale nie wiem jaki drugi kolor. Albo indiańskie lato z dekorala (taki mocny pomarańcz) ale znowu jaki drugi kolor??
Joweg kochana witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6-kowa to super że imprezka udana!
Marta czekamy na wieści po wizycie!!!!
Aga tylko dlatego nie robię już pasemek:) nienawidziłam odrostów i spędzania 3 godzin u fryzjera:)
Bobo a Ty kiedy idziesz zobaczyć co u Julki słychac???
Miłego dzionka!
 
reklama
marta sama jedziesz? powodzenia :) i czekamy na wiesci:)
justi 25.07 czyli za tydzien w srode ide corke obekrzec. teraz tak mnie zaklulo w okolicach pipki nisko w brzuchu ze myslalam ze urodze ale takie dwa klucia silne mialam i przeszlo:)
 
Bobo-na początku sierpnia jakoś teraz 24 ide na badania na krzywą cukrowa i z wynikami mam iść na wizyte i to połówkowe usg:happy2: Byłyśmy w sklepie sukienka wymieniona oczywiście nastka nic tam na swoje potrzeby nie znalazła nie podobała jej sie sukienka którą wzięłyśmy ale cóż opowiadała mni głupoty żebyśmy siostrze buty kupiły jak już w sklepie jesteśmy myyślałam że ją udusze ja sukienki szukam a ona mi głowe *******ami zawraca:no: Marta&&&&&& powodzenia na wizycie:tak: Anaber to piękne masz prezenty od mężą za ten wysiłek ciężki pamiątka na całe życie i jaka ładna:-) zrobilyśmy zakupy i trzeba sie za sprzatanie brać i za obiad a mi sie spać chce Madlen-takie juz są dziewczynki ja też ze swoją jak do sklepu wejde to można nerwicy dostać:baffled:
 
Dobrze się czułam w tamtych pasemkach, ale we Wro nie znalazłam do tej pory dobrego fryzjera a do Lubina to czasem ciężko się wyrabić, żeby pojechać, a pasemka to jednak trzeba regularnie robić. Przy jednym kolorze to mój M sobie całkiem dobrze radzi.
Bobo, na zdjęciu z kieliszkiem ładniej wyglądasz. Masz delikatne rysy, a ta ognista czerwień Ciebie przytłaczała. Na Twoim miejscu zrobiłabym sobie taki kolorek jak masz na zdjęciu z winkiem:tak:
Zagadałam dziś do Aneczki, mówiła, że męczy ją choróbsko i nie ma siły wejść na BB, ale wszystkie Was kazała pozdrowić. Postara się dzisiaj nas odwiedzić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzoanko tak wlasnie myslalam zeby zrobic delikatny rudy taki cieply kolorek :) zeby mi twarz ocieplilo:) pojde do fryzjerki to mam nadzieje ze mi ladnie doradzi:)
aga u mnie nie leje ale za ciekawie to nie jest:(
 
reklama
Do góry