reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Cześć dziewczynki :*

Przepraszm,ze tak malo mnie teraz ale musze się ogarnać troche sie pozmieniało życie hehehheheheh:happy2:

Bietka dziekuje kochana za przekazania info :tak: i

DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM,ZE W TYM WAŻNYM I CIĘŻKIM DLA MNIE DNIU WIEDZIAŁAM ,ZE MYŚLICIE O MNIE I RZYMACIE &&&&&&&&&& I ZA WSSZYSTKIE SMSKI :tak: PRZEPRASZAM TYLKO ZE NIE DAŁAM RADY NA NIE ODPISAC BUŹKA

Tak jak napisąła Bietka mam straszny nawal pokarmu musze wspomagać się laktatorem, Borysek super teraz, teraz odpoczywa :) po karmieniu ale zaraz musze go przewinąc bo słyszalam prutki w pieluszcze :-D i tak w kółko jutro ide na ściagniecie szwów i po wszystkie dokumenty ze szpitala bo w niedzielę nie miał kto mi tego dać :no:

Trzymajcie się cieplo w miare możliwości będe odwiedzac obiecuję ale musze wpaść w pewien tryb a jeszcze go sobie nie oopracowąłam do końca.
Trzymajcie się kochane :*
 
reklama
Bobo połówkowe miałam 5 tygodni temu. A znalazłam taką laskę na gunntre nie pisałam Ci na fb? no i poszłam do niej na ten balejaż i nie byłam zadowolona bo od góry miałam blond po środku rude a na końcach brązowawe. Przyszłam do domu położyłam na to farbę jasny brąz i mam fajne refleksy teraz ale już nie pójde do fryzjerki. A TY ile płacisz? tylko że ja mam bardzo długie włosy .
Aga a Ty już miałaś połówkowe?
Anaber rozmiemy Cię :* powiedz jak Igorek ?
 
Dzień dobry my pospałyśmy dziś :-)ja zjadlam śniadanko dla Nastki parówka sie grzeje bo sie zdecydować nie mogła:sorry2: Bietka są z nich po prostu mendy nie mogą sie pogodziś że mąż teraz jest pochlonięty wami (tobą i sykiem) tylko szkoda ze tak to okazują ale na glupote nie ma leku sami do tego w końcu dojda że mają cudownego jedynego wnuka:tak: Joweg-oczywiście będziemy ci kobicowały wspierały w starniach aby do tego podejścia in vitro doszło;-) u mnie też zimny wiatr kobiety ide z nastką zaraz do sklepu bo w sukienke sie nie zmieścila obwód jej klatki piersiowej jest za szeroki i prawie nam w szwach poszła przy mierzeniu:eek:musze iść i wymienić u nich na coś innego bo kasy mi nie oddadzą i średnio jestem zadowolona bo za bardzo nie było z czego wybrać ale wymienie na cokolwiek a po prostu jak trafimy coś takiego sobie to będzie miala a na wesele kupimy jeszcze inną:baffled:
 
Bobo ja mam blond i odrost to masakra, nie miałam rudych ale pewnie widać podobnie.

Dzoana jak tam po urlopie w pracy?

Info na grupie.
Jeszcze nie dotarłam do pracy, bo mam dopiero na 14:-D
Marta, 100zł za pasemka to moim zdaniem mało zapłaciłaś. Ja jak chodziłam do swojej fryzjerki w Lubinie to płaciłam za balejaż 110zł, a miałam wtedy boba na głowie (czyli włosy nie sięgały mi nawet do ramion). ALe za to byłam z babeczki mega zadowolona, poszukam w starych zdjęciach to zapuszczę na grupie jak wyglądały wtedy moje włoski.
Anaber, to oczywista oczywistość, że dzidzia zajmuje Ci 99,9% czasu:-D Ale wiesz, my się na razie nigdzie nie wybieramy:-D
 
marta ja tez nie mam krotkich wlosow:) mialam dluzsze ale ostatnio mi ta fryzjerka podciela:) place ok 150zl za wszystko tj za calosc kolor plus refleksy i jakies tam jeszcze maseczki mi robi. naprawde super laska i duzo sie do niej osob zapisuje :) czyli polowkowe mialas w 20tyg? jak ja pojde to bedzie 20tydz i 3 dzien:)
anaberku ciesze sie ze jestes juz w domku:) ucaluj malenstwo :)
 
Ja na fryzjerkie która balejaż umie robic trafilam od począśtku na szczęście jakiś czas temu zmieniłam salon na koleżanke fryzjerke która do mnie przyjeżdża i nie musze bezczynnie siedzieć w salonie ja na początku płacilam 80zł za balejaż w salonie i bardzo ładny wychodzil w tej cenie miała jeszcze maseczke regenerująca i plukanke mi robila jak wlosy gdzieś wyszły lekko przyżółknięte żeby je rozjaśnić i modelowanie w tej cenie a teraz place Sylwi grosze bo 50zł za balejaż znamy sie już długo i bardzo ładnie robi mi z wlosami Anaber-najważniejsze ze w domku już jesteście ogarnij sobie wszystko i na spokojnie jak znajdziesz chwilke to zaglądaj do nas bo czekamy na ciebie:tak::-)
 
pokazuje sie na chwile i znikam :sorry2:
wczoraj bylismy na zakupach ,ale prawie nic nie kupilam dla mojej cory,wiec dzisiaj trzeba ruszyc dalej..jak ja to lubie..:wściekła/y:,a jeszcze moja ziutka to typowa kobieta i nim cos kupi,to zastanawia sie 3godz.a mnie nerwy puszczaja :angry:
no ale nasze wakacje coraz blizej,a my nie mamy letnich ubran..bo tutaj sa niepotrzebne..bynajmniej wtym roku..bo slonce nas omija..:tak:
anaber fajnie,ze juz jestescie w domku,usciskaj Boryska od ciotki ;-)
reszte nie pamietam i teraz nawet nie mam czasu,zeby nadrobic..:sorry2:,ale nawet jak mnie nie ma,to i tak mysle o was..;-)
sciskam wszystkie razem i kazda z osobna ;-)
milego dnia :-)
 
reklama
Do góry