reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

Futrzaku zdjecia sa naprawde super!:tak:

Marta koszyki wymiatają!:szok:

A tu jeszcze zaproszenia dla mojej Zosi na roczek:

P1100636.jpgP1100630.jpg
 
reklama
dmuchawiec... ja koniecznie poproszę twoje dane kontaktowe na priv-a:-) bo nie wiadomo jak to będzie z naszym forum po marcu:-) a warto mieć kontakt do osóbki robiącej zaproszenia:-) oczywiście będę liczyła na zniżki "po znajomości" hehe:-D
 
twój grubcio to pasuje na takiego rasowego Rosjanina...przy kości...wywalony jęzor i obwieszony łańcuchami...:-D tak jakos mi się skojarzyło :-D
 
Futrzakowa fajne hobby zawsze chcialam umiciec robic rozne fajne rzeczy ze zdjeciami ale jakos mi to kiepsko idzie:)

Marta kurcze fajne te koszyki ale pewnie trzeba sie o meczyc:)

Dmuchawiec a robisz te zaproszenia zawodowo masz gdzies wiecej zdjec zaproszen?bo wiesz na slub by sie przydaly:D

Ola sliczna fryzura napewno robisz wiecej i bardzo fajne szkoda ze nie mieszkasz blizej:)
 
Talent za talentem, normalnie szok jakie niesamowite rzeczy robicie!!

Ja od paru lat zajmuję się genealogią rodziny po obu stronach, na razie u taty doszłam do prapradziadka od dziadka i pradziadka od babci, a u mamy doszłam do praprapradziadka od dziadka i pradziadka od babci. Zbieram wszystko, akty urodzenia, zgonu, małżeństwa, zdjęcia, wzmianki w dokumentach urzędowych albo gazetach, odwiedzam stare groby i porządkuję, no i cały czas buduję drzewko :) W przyszłości chcialabym napisać książkę, taki pamiętnik - kto kim był, jaki był, czym się zajmował itd.
Bo same tablice nagrobne i dane w aktach są takie suche, znacznie ciekawiej jest znać historię jak pradziadek umarł w czasie wojny albo że prababcia była puszczalska i ma dzieci z akt wynikające, że jej a nazwisko inne :p Taki numer mi jedna wywinęła i do dziś nie doszłam prawdy :p

A druga pasja to wschód, ale ten bliższy nam tzn. Rosja - język, historia, kultura, muzyka, architektura wsjo wsjo wsjo!

Ciężko coś pokazać..
 
malina - mój teściu się zajmuje takimi rzeczami...wręcz ma obsesję... kupiłam mu ostatnio dyktafon...to łazi z nim wszędzie i nagrywa wszystkie opowieści wujków i umieszcza je w drzewku genealogicznym ( ma jakis specjalny program do tego) ... niesamowite zajęcie...i pochłania wbrew pozorom mnóstwo czasu! ale jak masz to umieść jakieś zdjęcia pradziadków...takie zdjęcia są niesamowite:-D ja ostatnio takie zdjęcia ciut odnawiałam - w sensie skanowałam i czyściłam cyfrowo z zagięć/zabrudzeń... to też jest mega czasochłonne! zazrdoszczę że masz tyle zapału:-)


katjusza - a koniki nieziemskie! hehe... :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cornelka -tak, mam więcej zdjęć, ale niestety nie jest to oszałamiajacy wybór. Ostatnio robiłam 200sztuk takich skromniutkich zaproszeń całkiem białych.

Z klientami umawiam sie tak- szukaja w necie kilku wzorów zaproszeń, które im sie podobaja (zebym wiedziała, w jakim maja byc stylu)wysyłaja mi na maila i wtedy ja robie kilka wzorów-propozycji do wyboru.

Zawodowo to raczej nie robie, ale planuje załozyc firme, bede sie sarac o dofinansowanie.

Gdybys była zaiteresowana, to zapraszam na priv.
 
Do góry