reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

Czytalam Kuzynki Fusia, ale do reszty jeszcze czekam w kolejce (siostra pozyczyla kuzynkom). Ja tez lubie Pilipiuka.
 
reklama
Witam miłośniczki literatury i filmu :-D
Nowa fanka True Blood się melduje! Oglądam od 2 dni i zaczęłam 2 sezon.
Polecam także serial Star Gate, szczególnie serię Atlantis. Zakochałam się w tym filmie.

Nie wiem co mi się ostatnio stało, pewnie to za sprawą hormonów, ale stałam się taaaka wrażliwa, że zaczęłam szukać książkowych romansideł :rofl2: obecnie czytam tę pozycję:
Czas miłości - Colleen McCullough | Lubimy Czytać - Twoja Internetowa Biblioteczka

Natomiast jeśli chodzi o książki o dzieciach, to dostałam od rodziców tę książkę i przyjemnie się ją czyta, choć jako przyszłej mamie ciężko mi na razie ocenić ile w tym prawdy, ale wydaje się być sensowna. Pierwszy rok dziecka miesi�c po miesi�cu - praca zbiorowa

Natomiast bardzo spodobała mi się ta książka, pisałam z niej pracę licencjacką
[FONT=&quot]Literatura - Zmysły – ich funkcje. Mamo, Tato już Was widzę i słyszę - REEDUKACJA.PL
[/FONT]Opisuje rozwój dziecka miesiąc po miesiącu, ale w taki niesamowity sposób, że musicie ją przeczytać :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tu możemy się dzielić tym jak spędzamy czas wolny... czyli tzw. hobby :-D oczywiście chwalmy się naszymi dziełami:-) a co! nie żałujmy sobie:-D
 
No to juz sie chwale:tak:

Dostałam ostatnio zamówienie na kartki z okazji 80ych urodzin dla pani i pana. Wygladaja tak:

P1120069.jpgP1120071.jpg
 
kurcze ...fajne masz pomysły z tymi zaproszeniami! a te idealnie pasuja w gusta osób w wieku 80 :-)

a skoro to forum o dzieciaczkach to ja umieszczę kilka moich zdjęć nie moich dzieciaczków:-) fotografia jest moją pasją ... a zanim zaszłam w ciążę starałam się zgłębiac tajniki photoshopa - bo czasem chciałoby się uzyskac dany efekt którego nie da się uzyskać robiąc zdjęcie... mam nadzieję że jak stanę się mniej senna to wrócę do pstrykania i pogłębiania wiedzy w edytowaniu by zdjęcia były jeszcze lepsze... :-) tu w tych zdjęciach testowałam dwie pewne techniki ... następnym razem będzie jeszcze lepiej :-D moje ulubione to dwa pierwsze zdjęcia :-)
20100604_1929_2.jpgmiko 1.jpg20100604_1961_2.jpg20100604_1966_2.jpg20100604_1950_2.jpgmiko 3.jpg20100604_1968.jpgmiko 2.jpg
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
Piekne macie efekty swojego hobby.:-)
Moja praca jest przy okazji moim hobby ale niestety nie mam jak sie pochwalic:-( moimi ''dziełami'' (jestem fryzjerka).
No i moim drugim hobby jest moj pies;-) i jezdzenie z nim na wystawy co niestety teraz trzeba bedzie ograniczyc:-(.
 
reklama
Do góry