reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

reklama
ja czasami robie zdjęcia: Picasa Web Albums - Magdalena
a czasami sobie pośpiewam: YouTube - Kanał użytkownika vivaevive ...
w filmach na youtube mam tez prezentacje ze zdjęć które robiłam...

Futrzakowa fotki pierwsza klasa :D bardzo mi się podobają!!!!!!!!!!! zwłaszcza te zrobione w sepii
Marcia JA CHCE TAKI KOOOOSZYYYK!!!!!!
dmuchawiec co ja bym dała żeby takie karteczki móc robić!! super!!
ola fryzurka nic dodać nic ująć !!!!


ps. na youtube znajdziecie tez sesje ciążową robioną w maleńkiej sypialni na łóżku :D:D:D haha
 
Ostatnia edycja:
rozczochrana ....fajne zdjęcia ... ja to zawsze reportażowe robiłam...teraz staram się troszkę portretów oraz pozowanych ... ale jakoś nie idzie mi tak jak by mogło:-) hehe... od września zapisałam się do pewnej szkoły fotografii ale sobie odpuszczę - bo tylko pół roku bym mogła uczęszczać a to jeszcze troche kosztuje...a tu inne wydatki:-D mam nadzieję że jak od stycznia pójdę na L4 to będę miała kuuuupę czasu i siły na samodokształcanie - bo w zasadzie to jest najważniejsze...nauka na własnych błędach:-) qrde...ale mam ostatnio gadanego...muszę przestać....bo będziecie mnie miały dosyć :-(
 
ja czasami robie zdjęcia: Picasa Web Albums - Magdalena
a czasami sobie pośpiewam: YouTube - Kanał użytkownika vivaevive ...
w filmach na youtube mam tez prezentacje ze zdjęć które robiłam...

Futrzakowa fotki pierwsza klasa :D bardzo mi się podobają!!!!!!!!!!! zwłaszcza te zrobione w sepii
Marcia JA CHCE TAKI KOOOOSZYYYK!!!!!!
dmuchawiec co ja bym dała żeby takie karteczki móc robić!! super!!
ola fryzurka nic dodać nic ująć !!!!


ps. na youtube znajdziecie tez sesje ciążową robioną w maleńkiej sypialni na łóżku :D:D:D haha


powaliłas mnie fotkami !!!!!!!!!!!!!!

spiewem nie koniecznie ahahahahah

mam nadzieje ze sie nie obrazisz;-)
 
dlaczego miałabym się obrazić? :) śpiewam bo lubie nie każdemu sie musi podobać :D nie jestem gwiazdą i nie mam zamiaru nią być :D te wszystkie piosenki które nagrywam nagrywane są na życzenie znajomych i rodziny :) wiadomo że oni patrzą na to inaczej :) raczej z sentymentem :)
 
O fajny temat :) To i ja się pochwalę moim hobby, od dawien dawna haftuję haftem krzyżykowym, szydełkuję, a do zrealizowania moich marzeń brakuje mi umiejętności szycia na maszynie. Zdjęcia wkleję później jak tylko zgram zdjęcia.
]Dmuchawiec Twoje zaproszenia bardzo przypadły mi do gustu :-)
Futrzakowa ja też uwielbiam robić zdjęcia dzieciom, najlepiej z ukrycia bo:-D
 
reklama
Do góry