reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

ja lubię true blood, tylko ostatni nie mam czasu na oglądanie. z nowego sezonu tylko 2 odcinki widziałam na razie. ale mam nadzieję, że jak juz znajdziemy sobie mieszkanko i się urządzimy, to nadrobię zaległości :)
 
reklama
ja tez przeczytalam sage 'zmierzch', wszystkie 4 czesci :-D
natknelam sie kiedys w 'easonie' na promocje, kupilam 3 czesci za jakies 20 e.,potem tylko 4ta dokupilam.musze przyznac,ze mnie wciagnela ;-)
ale filmu nie ogladalam i poki co nie zamierzam......
 
Ostatnio sie zastanawialam czy sie nie uwstecznic i nie przeczytac sagi Zmierzch ;) hehe

ja przeczytalam :-D
Szczerze mowiac to mi sie nawet podobala, bardzo wciaga. Polecila mi siostra, 16letnia (wtedy chyba 15 lub nawet 14.), ale to sie wytnie hahahahahaha.

Nie wiem czy ktos z Was oglada True Blood (czysta krew?). Bo ja to lubie, ale tylko ze wzgledu na to, ze kiedys przeczytalam ksiazke...i na bazie ksiazki wlasnie go zrobili. Taki...zmierzch dla doroslych ;-)

Ja Zmierzchu przeczytałam 2 pierwsze tomy - ale moooocno się zmuszając. Czytałam, bo próbowałam zrozumieć, o co z tą całą histerią Zmierzchową chodzi. I jakiś koszmar. Zupełnie mi nie szło. Jeszcze historia, jak historia - ujdzie. Ale napisane, jak dla mnie, w tak nieporadny, infantylny sposób, brzydki język - taki prostacki. Nie ma w tym za grosz literatury, a jedynie opowiedzenie jakiejś historii. Ale sama historia może na pewno wciągnąć - w to nie wątpię. Fakt faktem, że ja językowo jestem strasznie spaczona - strasznie zwracam uwagę na dobór słów, na piękne nimi operowanie, a już zwłaszcza w książkach. Czepliwa pod tym względem jestem.

Harsharani
- a True Blood oglądam namiętnie! Obejrzałam już wszystkie dotychczasowe odcinki 3 serii. Mój ulubiony serial. A Southern Vampire's Chronicles Charlaine Harris też czytałam - wszystkie tomy, z czego 2 po polsku (jeden w nieoficjalnym tłumaczeniu) a resztę po angielsku. Książki są ok, ale też odrobinę infantylne.
Za to serial...mmm! Super! Powiedzieć, że to Zmierzch dla dorosłych, to za mało. Nie każdy dorosły zniesie True Blood. Serial jest gore'owy i turpistyczny na maksa, nic tam nie jest śliczne, nawet seks pokazany jest bardzo dosłownie i nie zawsze ładnie. No i dużo krwi i bebechów. Ale Eric Northman - my hero ;-) :zawstydzona/y:.
 
Ostatnia edycja:
ja Zmierzchu część pierwszą obejrzałam i przeczytałam. o ile obejrzeć mozna w ramach relaksu, o tyle książka mi się nie spodobała. mam do niej podobne zastrzeżenia jak bosonóżka.
 
haha mi tez zmierch polecalo mlodsze rodzenstwo, ja bym sprobowala oryginal, bo juz widzialam, ze tlumaczenie strasznym jezykiem napisane jest......tez mam problem z czytaniem zle napisanych ksiazek i kojarze ze film koszmarny :) ale nie wiem, mam jakas taka ochote na odmozdzajaca ksiazke o wampirach (nastolatkach) hahaha

TrueBlood wierna fanka :) zajebisty serial! trzecia czesc juz moze mniej, ale kocham True Blood i polecam :)
chociaz najlepsza i tak jest czolowka ;)
 
Ja czytalam oryginaly (w sumie nawet ebooki, bo mi szkoda kasy na cos do czego nie wroce).
Z reguly czytam w ogrinalnym jezyku (jesli to tylko angielski jest oczywiscie). I staram sie nie ogladac filmow, bazujacych na ksiazkach (no, moze poza True Blood).

Bosonozka, ja tez ogladam na bieżaco, czekam wlasnie na 9 odcinek.
Mi sie tam podoba, ze jest wszystko pokazane tak a nie inaczej. Czasami mnie efekty beznadziejne wkurzaja, ale generalnie to tak.. Eric Northman... Moj typ hahaha. Billa za to nie moge przebolec. Czytalam ksiazke, wiec wiem co i jak....wiec sie nie moge doczekac heh.

Agatatje, no czolowka to jest jedna z moich ulunionych piosenek w ogole. Ale te sceny sa boskie...

Ja generalnie nie jestem wielka fanka seriali. Mam 2 lub 3,ktore absolutnie kocham i sie staram byc z nimi na biezaco (kolejny to Grey's Anatomy....Nawet rozwazam imiona z tego serialu w razie dziewczynki haha...A w sumie znam dziewczyne z fan clubu, ktora nazwala swoje bliznieta wlasnie Callie i Addie, na czesc ulubionych postaci ...).
 
Alexander Skarsgård rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kocham go :)
jego tata byl sasiadem kolezanki z pracy :)
Eric jest najprzystojnieszym wampirem swiata(hot hot hot), a Bill...........bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

a no i ja tez czytam w oryginale, szczegolnie ze tu raczej po polsku nic nie dostane ;) chociaz po szwedzku jeszcze nie probowalam hehe
 
Miłośniczkom wampirycznych klimatów śmiało polecam serię o wampirach z południa Charlaine Harris. Ale po polsku zdaje się wyszło tylko "Martwy aż do zmroku".

Agatatje
- no fajnych facetów szwedzka ziemia wydaje. I trzeba przyznać, że Stellanovi Skaarsgardowi synek nieźle się udał. Chociaż tatuś też jest fajny, zupełnie inny typ urody niż wikingowaty Aleksander, taki bardziej inteligencko-tatusiowy, ale coś ciekawego w sobie ma. No i za Buntownika z wyboru ma zawsze miejsce w moim sercu.

I też uwielbiam piosenkę "Bad things" - Jace Everett śpiewa mi prawie co poranek w drodze do pracy.

Harsharani,zaraz będę oglądać 9 odcinek True Blooda :-)!!! BTW - jak zniosłaś niektóre wątki homoerotyczne w odcinku 8? Bo mój M. zapluł się ze śmiechu na moje gromkie "jak dobrze, że to kołek!".
 
True blood nie czytalam, a serialu obejrzelismy chyba 2 odcinki,ale nam sie nie spodobal...


A czy ktoras z was czytala 'sage o ludziach lodu' :-)
ja czytalam kilka lat wstecz,jako nastolatka ;-) ale w sumie czytalysmy ja we 3 - ja , moja mama i starsza siostra.
Powiem szczerze,ze jedna czesc czytalam czasem w 2 godziny, tam mnie to wciagnelo :-D:-D a czesci jest cos kolo 40 .
 
reklama
Bosonozka, masz na mysli...meza krola i Erica? (swoja droga to oboje sa tak cholenie przystojni...)
Jeden z moich przyjaciol (gej) stwierdzil, ze kolek wszystko popsul haha.
Czy moze Lafayette? :)

A w ogole to czytalam o tym jak w ogole to krecili i byly jaja jak berety. W ogole z tego co czytalam obsada lubi sie bardzo i jest fajna atmosfera, no ale nie wie sie ile to promocja, prawda?

Bo w ogole wiesz, ze aktorka grajaca Sookie i aktor grajacy Billa sa zareczeni? O ile juz nie poslubie... :)
 
Do góry