reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

ja dzisiaj 9 i czekam az mi maz wiecej sciagnie i wysle, bo ja mam beznadziejne lacze hehe
ile w ogole bedzie odcinkow?
 
reklama
Ale macie super hobby, serio :) Swietnie sie tak czyta!

Ja razem z K. malujemy i w ogole tacy jestesmy....'plastyczni' (czyli szkoda nam kasy,zeby cos kupic i kombinujemy jak to zrobic samemu
:-D)

Mamy w domy chyba z tysiac plocien i jeszcze wiecej roznych farb, kredek, flamastrow i czego dusza zapragnie, bo nie umiemy przejsc obojetnie obok sklepow jak hobby craft (wszystko tam mozna kupic co dusza zapragnie- od koralikow, po wstazki, po czesci do bizuterii, ramy, farby....no wszysciutko)...

Agatatje, ale masz zajebi*** robote... Zazdroszcze Ci bardzo.

Ostatnio szarpnelismy sie na tablet, czyli to:
Zobacz załącznik 278548

na koniec glupie pytanie...

Czy ktoras z Was jest moze leworeczna?

Bo ja jestem i kazda leworeczna osoba, ktora spotkalam jest baaaardzo kreatywna pod wzgledem plastycznym i w ogole ;-) (nie zebym sie chwalila czy cos... naprawde to zauwazylam- K. z reszta tez jest leworeczny - i mamy urodziny w tym samym miesiacu- w przeciagu 2. tygodni)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Harsha moja młodsza siostra jest leworęczna i robi piękne szkice węglem... głównie krajobrazy!! mam kilku znajomych którzy są leworęczni - graficiarze, malarze, rzeźbiarze ale i ... tamtaradam kwiaciarke!! Która do układania przepięknych bukietów używa głównie a nawet w zupełności lewej ręki.... prawa je tylko przytrzymuje :D ja szkicuje portrety ale jestem PRAWORĘCZNA ;)
 
patrz harsh, to masz podobne zainteresowania jak ja :)
mój tablet w pracy jest cały uwalony żarciem ;) w domu by mi się taki przydał, bo już myszą nie umiem nic, a o laptopie nie wspominając hehe
w każdym razie tablet to taka podkładka pod kawe tylko droga :D

hyhy no mam fajną pracę ;) ale marzy się już nie pracować w wielkiej korporacji, tylko coś innego, ale nie wiem czy wolno mi takie rzeczy mówić w necie hehe więc ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

wczoraj znowu mi się zachciało grać na gitarze i porobiłam country wersje u2 hahahaha :) bo kocham country, ale w życiu wam nie dam posłuchać, obciach ;)

ciuszki mogę pokazać, tylko żeby nie było że biznes reklamuję, bo to moje prywatne a nie firmy:
agatatje by agatatje on Etsy

make up! super!!!!!!!! moja kumpela mieszkala w irlandii i pracowala jako charakteryzatorka, teraz w PL pracuje i ostatnio mi make up na slub robila :D
 
Mialam jechac w tym roku do Austrii, na body painting festival, ale niestety ulozylo sie tak jak ulozylo i wyladowalam w UK.
W Pl mam caly zestaw, w tym dosc dobry airbrush,ale teraz to sobie moge do pudelka wlozyc...albo sprzedac i kupic lepszy wozek...

Necklace dress jest przesliczna :-) (tak bardzo bym chciala dziewczynke....)
Moje kolory w ogole to sa :)

(tak na marginesie ostatnio byla promocja w endo i Olafa okupilam koszulkowo-bluzowo,ale zakupy dla chlopca to nie to samo)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzięki :) szyłam jak Olaf był mały i on robił za modelkę ;)

Harsharani, ale na jakis kurs chodziłaś? make up? bo to chyba fajną robotę można dostać, kumpela w TV robi :)

Endo super mają grafikę :) takie śmieszne potwory w mojej pracy rysowałam :) ktoś ma starsze dzieci to może coś ma mojego a nie wie hehe
ale też się zgadzam, że dla dziewuchy ciuchy to zupełnie inna sprawa :D
 
reklama
IMG_3281.jpg

moje słodkie hobby tort dla córci;-)
 
Do góry