reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Mamakulka - nie mam pojęcia od czego to może zależeć..
na pewno troche od budowy ciała kobiety.
ale ja np mam cały czas podobną budowę ciała (tzn nie tyję, nie chudnę znacznie) a w 1 ciąży miałam największy brzuch I najwięcej przytyłam. w 2 ciąży miałam bardzo mały brzuch, do 6 miesiąca można było nie zauważyć, ale też wtedy najszybciej poczułam ruchy. teraz 3 ciąża I brzuch mam taki średni, ni mały ni duży. teraz już na pewno zauważalny.
 
reklama
No ja jestem gruba , sylwetka raczej się nie zmienia . wręcz słyszę , że zwszcuplalam ale sądzę , że to kwestia właśnie tego ogromnego brzucha! Dziś już wygląda trochę inaczej ale i tak jak na 22 tydzień jest wielki.

Napisane na SM-N910C w Forum BabyBoom
 
ja przy młodym mialam wielki brzuch ale tez duzo przytylam...teraz brzuch chyba normalny ale nie tyja w ogóle w rekach nogach czy biodrach
 
Mnie mąż powiedział , że uda mi się rozrosły a on jest zawsze szczery wiec na pewno tak jest :)zanim wyjechał do pracy to mówił , że brzuch wygląda jakbym się najadla jak głupia ale teraz jak wróci i zobaczy to oszaleje chyba[emoji14]

Napisane na SM-N910C w Forum BabyBoom
 
22 tydzień
 

Załączniki

  • IMAG0240_1.jpg
    IMAG0240_1.jpg
    445,4 KB · Wyświetleń: 169
reklama
Martusiak brzuszek super, taki zgrabny :-) ale moją uwage zwróciła spódniczko-ogrodniczka/sukienka ??? Bardzo ładna, mozna wiedziec gdzie kupilas ?
 
Do góry