reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Taaaa "tycie" :) Naprawdę kaktus mi na stopie wyrośnie jak w ciąży przytyjesz ponad normę, a po ciąży będziesz miała problemy z wagą. Tylko pozazdrościć :)
 
23+1 Zdjęcie wykonane wczoraj wieczorem, po całym dniu. Brzuchol postanowił wyrwać do przodu, a dzięki zatrzymaniu wody w organizmie mam pięknie opuchnięte nogi.
IMG_0225 (2).JPG

A jak jeszcze będziecie narzekać na swoje kształty to zrobię zdjęcie cellulitu :szok:
 

Załączniki

  • IMG_0225 (2).JPG
    IMG_0225 (2).JPG
    69,1 KB · Wyświetleń: 736
Co sobie pogadamy to nasze, a prawda jest taka, że na pewnym etapie życia to już nie ma większego znaczenia :) Ostatnio na domówce obeszły mnie dziewczyny i tak sobie ćwierkały, że kobieta "tyyyle" poświęca dla dziecka, bo i figura i wygląd i kariera, a ten straszny facet wszystko zachowuje. I tak sobie pomyślałam, że zupełnie nie czuję żebym cokolwiek ważnego traciła, wręcz przeciwnie. Ale tak się mówi, aż przychodzi w życiu czas kiedy od tak zmienia się pogląd na wiele spraw :)
 
Też miałam takie myśli jak te dziewczyny, ale od kilku dobrych lat chciałam mieć dziecko, jakbym czuła że mam za dużo miłości w sobie i chcę ją przelać na kogoś. I w tym momencie jest tak jak mówisz, nie przeszkadza mi to że stracę figurę czy być może i pracę, bo wiadomo różnie to bywa. Ale za to zyskuję największe szczęście na świecie i to nie na chwilę ale na całe życie :)

No ale mamy tu na forum siebie żeby właśnie pogadać o wątpliwościach i trochę ponarzekać :)
 
reklama
Do góry