reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja ze spodniami też mam problem. Biodra nie maja zamiaru chyba wrócic do swojeo normalnego stanu. Mysle, że w nastepny weekend zostawiam małego z mężem i jadę na zakupy. Poprawię sobie humor i będę miała, co nosić :)
 
reklama
Mi też wisi fartuch zamiast brzucha ;( i Zad mam wielki. A najbardziej przeraża mnie to ze po spacerze 20 minutowy z Małą ledwo stoje. Podwozie i kręgosłup bolą mnie jak cholera. Nigdy przed ciąża nie bolał mnie kręgosłup a teraz zdycham ;(. Ja czekam na basen tylko sama średnio lubię chodzić. I ciekawe gdzie znajdę taki strój kąpielowy dla słonicy z miseczką G.
 
Ja na szczęście chodzę w ciuchach sprzed ciąży, ale "dziwna" skóra na brzuchu dalej mi przeszkadza:-(
I wielkie piersi, aż się boję jakie będą po karmieniu :-( rozstępy już są na nich:-(
 
Lusinek..ja rozstępy mam na cyckach, bo w pierwszym trymestrze urosły mi z c/d na g...a teraz h...ale już bledną i tak źle to nie wygląda..gorzej, że zrobiły mi się takie brzydkie na udach i parę koło pępka po porodzie..normalnie jak je zobaczyłam to się popłakałam...:p
 
Anastazja, ja na brzuchu nie mam... Ale przez te na piersiach też już parę łez poleciało... Rozmiar h to kurna koszmar jakiś... Przed ciążą d/e było :(
Jak szybko Wam zniknął/znika nadmiar skóry na brzuchu? Ja kurczę dalej mam fałdkę taką niefajną :( Ale od jutra zaczynam 6weidera i codzienne peelingi i mam nadzieję, że pomoże na brzuch.
 
Lusinek mi się wydawała w ciąży, że tłuszczyku nie mam, tylko skóra na brzuchu jest maksymalnie napięta a teraz ten flaczek mi wisi ciągle. Od dwóch tygodni waga drgnęła ledwo o 1kg mniej. Chodzę w ciążowych spodniach, tylko pasek w nie wkładam, bo spadają ale w te sprzed ciąży leżą w szafie, bo się nie mieszczę przez brzuchol.
Emm też myślę, żeby jechać gdzieś po spodnie tylko nie wiem, czy z niskim stanem czy z wysokim, żeby brzuch zakryło. Masakra. Myślałam, ze spadnie mi teraz jak się więcej ruszam i jem po trochu a częściej.
 
Alice ja brzucha aż tak nie mam. Przed ciążą byłam bardzo szczupła, wręcz chuda.. Ale ten flaczek mnie dobija. W spodnie wchodzę, ale fałdki wystają:zawstydzona/y:
 
Lusinek mi się wydawała w ciąży, że tłuszczyku nie mam, tylko skóra na brzuchu jest maksymalnie napięta a teraz ten flaczek mi wisi ciągle. Od dwóch tygodni waga drgnęła ledwo o 1kg mniej. Chodzę w ciążowych spodniach, tylko pasek w nie wkładam, bo spadają ale w te sprzed ciąży leżą w szafie, bo się nie mieszczę przez brzuchol.
Emm też myślę, żeby jechać gdzieś po spodnie tylko nie wiem, czy z niskim stanem czy z wysokim, żeby brzuch zakryło. Masakra. Myślałam, ze spadnie mi teraz jak się więcej ruszam i jem po trochu a częściej.


Ja kupie biodrówki i bielizne taka na brzuch korygujaca:tak:
 
oceanica ja mam tez problem z kregoslupem pospaceruje troche i boli ze hej gorzej jest z wiekszymi zakupami bo wystac nie umiem i ledwo chodze a wieczorem umieram...
anastazja - mi tez sie zrobily rozstepy po porodzie....na nogach i na brzuchu....jak to zobaczylam to lzy jak grochy lecialy....
 
reklama
malutkans mam nadzieje ze to minie ale przestalo sie to robic zabawne ;/ polog mi minal a ja nie dam rady przy zmywaniu naczyn wystac. W rossmanie stały dwie panny przede mna a ja juz łzy w oczach ;/ a jeszcze stary mi nie wierzy ze to az tak mysli ze sie migam- stanie przy przewijaku kolo 10-12 razu tez nie wchodzi w gre ;/

brzuch sie uchronil przed rozstepami ale cycki masakra ;( witajcie golfy ;(
 
Ostatnia edycja:
Do góry