reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
u mnie cały czas -3 kg do wagi z przed ciąży, ale to nie była waga w której dobrze się czuję, zresztą sporo tej wagi to były mięśnie, mam ich teraz znacznie mniej, szczególnie na tyłku - zrobił się płaski i mało jędrny :crazy: jeszcze z miesiąc, kupuję matę edukacyjną dla małej i będziemy razem jeździć na siłownię ;-), mała na matę a ja do ćwiczeń
 
jak zaszłam w ciążę to akurat był to etap podwyższenia wagi.. więc taka idealna którą miałam i chce mieć to tak jeszcze -11kg ;D - jak na razie wydaje mi się to dalekie XD
 
Mi zostało uparte 4 kg i na razie nie schodzi. Wróciłam do wagi sprzed poprzedniej ciąży, ale chciałabym jeszcze schudnąć, choć mieszczę się w swoje rzeczy. Ale myślę o fitnesie.
 
ja jestem 4 kilo mniej niż przed ciążą, ale moje ciało wygląda strasznie..nie mogę się doczekać, aż będę mogła zacząć biegać i kręcić hula hop...póki co przynajmniej ćwiczę łapki..
 
reklama
Do góry