reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Anastazzja- u mnie też brzuch. Mój wisi jak flaczek i jak teraz mogę go sobie dokładnie oglądnąć ma pełno rozstępów. Znalazłam, że są olejki-tamamu i kocanki-kupię sobie na Biochemia Urody, które ponoć pomagają na zmniejszenie ich.Zobaczymy czy działają.
No i muszę powoli stosować coś na ujędrnienie.
Ja też byłam na dukanie:))
renna-czemu ciężko?Będzie dobrze, trzymam kciuki.
 
reklama
Niki..jak to jest z tymi kremami? bo chyba normalnych ujędrniających kremów nie można stosować karmiąc cycem
 
Ja jeszcze czekolady nie tknęłam ale serniki i szarlotki owszem:-) Z początku po każdym karmieniu tak mnie ssało, że musiałam jeść, nawet w nocy:-) Teraz już w miarę regularnie jadam i staram się jeść mniej słodyczy, ale nie zawsze wychodzi. Zostało mi jeszcze 5 kg do wagi sprzed ciąży, mam nadzieję że się uda:-)
 
a u mnie cos dziwnego trzy tygodnie temu wazylam 46 a wczoraj stanelam na wage a tam 49 prawie i nie wiem jakim cudem bo prawie nic nie jem tylko obiad ok 17 a tak to moze jeszcze w ciagu dnia zjem do tego z kanapke dwie i to wszystko.
 
za rzadko jadasz. organizm zaczyna oszczędzać i odkłada tłuszczyk. jedz przynajmniej 3 posiłki dziennie,to waga zacznie spadac :)
 
reklama
Do góry