reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
No i po dzisiejszym ważeniu +14.700...i stwierdzam, że to juz mi się nie podoba...w dodatku zauważyłam, że teraz to obsypało mi całe nogi w celulit..aaaaa:szok::szok::szok::szok::szok: Ja tak się nie bawię... Was tez tak bobasek hojnie obdarzył?? Mam nadzieję, że po porodzie mi zniknie...
 
Nam też... U mnie jest 12 kg na plus, lekki cellulit i rozstępy na piersiach. I o ile wagą się nie martwię, o tyle te rozstępy budzą moją rozpacz. Zaczęłam aktywnie szukać ćwiczeń na "po porodzie"...
 
Nam też... U mnie jest 12 kg na plus, lekki cellulit i rozstępy na piersiach. I o ile wagą się nie martwię, o tyle te rozstępy budzą moją rozpacz. Zaczęłam aktywnie szukać ćwiczeń na "po porodzie"...

Wage jeszcze przeżyję, rozstępów ciążowych jako takich jeszcze nie mam i mam nadzieję nie doczekać ale ten celulit to katastrofa....nogi wygladają jak balerony albo jak starej babki.... Też już oglądam się za pasami poporodowymi, majtasami elastycznymi i ćwiczeniami....aby jakoś wyglądać... Zastanawiam się właśnie nad taką kołyska do brzuszków ale nie wiem czy to coś da czy lepiej normalnie robic brzuszki bez takich urzadzeń...Ab Roller Plus 15 Minute Power Program - YouTube
 
Ja na razie, dwa tyg. po porodzie, mam na minusie tylko 12kg :crazy: Z Matim szybciej mi schodziło ale on od samego początku miał podejrzenie skazy białkowej i nie jadłam tak różnorodnie jak teraz. No nic uzbrajam się w cierpliwość i wściekać się zacznę za miesiąc, jak minie okres połogu :no:
Pozdrawiam
 
Ja na razie, dwa tyg. po porodzie, mam na minusie tylko 12kg :crazy: Z Matim szybciej mi schodziło ale on od samego początku miał podejrzenie skazy białkowej i nie jadłam tak różnorodnie jak teraz. No nic uzbrajam się w cierpliwość i wściekać się zacznę za miesiąc, jak minie okres połogu :no:
Pozdrawiam
Ch-aga i Ty piszesz, że tylko??? ja bym się bardzo cieszyła gdyby 2 tyg po było aż 12 na minusie...oj chciałabym...chciała....:-) mam nadzieję, że będzie ze mna nie najgorzej..
 
reklama
a ja stwierdzam że dobrze mi ciąża zrobiła :-) teraz kompletnie nie myślę o swoim ciele, a przed ciążą o matkooo... to tu za dużo, to tam i ciągle uskuteczniałam jakieś aerobiki i tańce.
Póki co nie martwię się, myślę pozytywnie jakoś o tym, jak coś to aerobik uskutecznię.
 
Do góry