reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja już tyłam co miesiąc od pierwszego trymestru po ok. 2 kg:szok:chyba sobie to za bardzo wzięłam do serca że mam się nie ograniczać i wszystko jeść:-Da z moją przemianą materii...mam już +15, ciekawe jak przy nast wizycie 27.12:zawstydzona/y:

Napewno będę miała co zrzucać, mój orbitrek już czeka, aż zaczne z niego korzystać;-)
 
reklama
Melisa jakieś głupoty gadał w tej tv. Sam dzidziuś z wodami i łożyskiem to z 5kg będzie to tylko ze 2 kg w/g niego można przytyć ołł nołł. Ja najwięcej przytyłam od czasu, kiedy Maluszek zaczął obrastać w tłuszczyk czyli w ostatnich 3miesiącach. Po około 2/2,5kg na miesiąc. Teraz ma na plusie 11kg z hakiem:tak: i wydaje mi się, że jakoś tych kilogramów nie widać a co tam.
i do tego gdzie jeszcze zwiększona objetość krwi, większe piersi to też przecież waży!
 
nalazłam coś takiego:

ps. mi te tabelki bardzo odpowiadają :) tym bardziej że mam 20kg na plusie :) z wagą wyjściową 50kg
 

Załączniki

  • ile_przytyjesz_tabelka1.jpg
    ile_przytyjesz_tabelka1.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 85
  • ile_przytyjesz_tabelka2.jpg
    ile_przytyjesz_tabelka2.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 83
Dziewczyny Wy się martwicie kilkunastoma kilogramami a ja, skoro już urodziłam i raczej będę chudnąć, wreszcie się przyznam - przytyłam 26kg :sorry2::zawstydzona/y: I to do 35 tygodnia. Więc gdybym dotrwała do końca, to jak nic byłoby 30kg :shocked2: Ale dziś, 8 dni po porodzie na wadze mniej o 10kg, ufff. Mam nadzieję, że już teraz tylko stopniowo będzie mi spadać. Więc nie martwcie się swoimi kilogramami, bo to ja znów wygrałam (tak jak i wielkość brzucha) :eek: No ale tam było wielowodzie, zły układ dziecka, więc jestem chyba usprawiedliwiona. Ale wagi nic nie usprawiedliwia, po prostu za dużo jadłam a już przez ostatnie 6 tygodni jak tylko leżałam pobiłam wszelkie rekordy.
Pozdrawiam
 
Chaga, to ja się przyłączam do odliczania wstecz :) Dzień przed porodem ważyłam prawie 90 kg - czyli jakieś 20 na plusie przez całą ciążę. Tydzień po porodzie - 79 kg. I obiecuję sobie nie włazić na wagę częściej niż raz w tygodniu ;)
 
reklama
Ja przytyłam już 15. A najlepsze, że wiem, że to widać, ale zupełnie tego nie odczuwam. Nie jest mi jakoś ciężko z tego powodu. Ciężko mi jest, bo np się schylić nie mogę bo brzuch przeszkadza. Martwiłam się o kolano, czy przetrwa szybki wzrost wagi, ale daje radę.

Jajku, mam nadzieję, że to się już niedługo skończy i będę chudnąć chudnąć chudnąć.. :D
 
Do góry