reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Asiuk - przy okazji tematu zwisów - są na to jakieś sposoby? Bo podczas, którejś dyskusji usłyszałam, że może i brzuch po ciąży wraca do normy, ale tylko w pozycji stojącej, bo jak się usiądzie to i tak robią się zwisy...
 
reklama
U mnie zwisy będą na 100% bo ja i tak przy tuszy i zawsze brzuch miałam duży. Jak tylko dostanę zgodę na jakieś ćwiczenia to na początek biorę się za taniec. Mąż kupił płytę na PS3 właśnie z tańczeniem - powtarza się ruchy jak na ekranie i nie jakieś tam przechodzenie z nóżki na nóżkę ale konkretne tańce. Już się nie mogę doczekać :rofl2: No i marzę już o spacerach. Też dzień przebiegałby trochę inaczej. Musiałabym się uszykować, małego ubrać, wyjść i spacerować. Nie myślałabym o jedzeniu w tym czasie, a tak, to ciągle coś podżeram :cool:
Pozdrawiam
 
Niby karmiąca mama potrzebuje jeszcze wiecej kalorii niz ciężarna:-D ale ćwiczenia wzmacniające mięsnie to koniecznie- taniec super!!
Nie wiem jak to robią "gwiazdy" że im nic nie zwisa- chyba tylko zabiegi kosmetyczne mogą coś dać. nie wiem ale u mnie bebol i cycki itak nie są jak przed pierwszą ciążą i nie znam na zywca żadnej której by ciąża (ciąże) nie pogorszyły wyglądu - hehe ja jak Alka pocieszyciel:-D
 
a ja znam taką :) szczupła zawsze była, dalej jest i super w stroju wygląda.nie można się poddawać, trzeba zdrowo jesc i cwiczyc.ja tam wierze, że dobrze będę wyglądac 5 miesięcy po porodzie( ślub i wesele :D )
 
Emmm 5 miesięcy po porodzie i i ja będę wyglądać jako tako ;-) Ale człowiek niecierpliwy, chciałby już, od razu :-D
Pozdrawiam
 
nie wiem co będzie po tej ciąży,ale po poprzedniej mój brzuch wyglądał jakbym nigdy nie rodziła. zwisów nie było ani podczas stania ani podczas siedzenia. trochę gorzej z cyckami :) tutaj ciąża zostawiła po sobie ślad,ale tragedii też nie było. liczę że i tym razem moje ciało sobie poradzi :)
 
Strzyga - dobry zwis nie jest zły :-D
Znam różne przypadki... jedna po ciąży wyglądała fatalnie a druga jakby nigdy nie rodziła. Kwestia indywidualna tak myślę.Ale jakby nie było to taniec,aerobik,ćwiczenia warto zastosować jak nie dla figury to dla własnego dobrego samopoczucia. Oby tylko nasze maluszki dały nam tę chwile wytchnienia ;-)
 
reklama
Do góry