reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

ja 15 kg na plusie.ale ostatnio 14.5 kg- pisałyście już ale nie mogę sie dogrzebać-DLACZEGO spadło mi o pół kg???? czy to normalne?
 
reklama
asiuk spadek wagi to chyba normalne chodzi o częstsze oddawanie moczu, bo maleństwo bardziej uciska na pęchęrz a i może to też być taki objaw zbliżająego się porodu, zmiejszony apetyt..Chyba jakos tak ;)
 
Dziewczyny to Wam ładnie waga idzie szybko w dół po porodach:-).
Ja mam tak, że nie wiem gdzie te 12kg mi przybyło, bo każdy mi mówi, że oprócz brzucha to nie widać nic. Może jest tak, że organizm jest nawodniony też bardziej.
 
podobno na koniec ciąży już się nie tyje ;D chyba mnie to ominęło bo przez święta jak pisałam w innym wątku 1,20kg dodatkowo przybrałam ;D A tak to po kilka gramów się zwiększało xD
 
Dziewczyny, ładnie tak o wadze rozmawiać zaraz po świętach:-D.Ja już kolejne +2kg na plusie a wizytę mam dopiero za tydzień.Więc pewnie mi jeszcze coś dojdzie;-)
 
reklama
ewelina ja też cały czas bym jadła.. to chyba dlatego że wiem że ta sielanka jedzeniowa za chwilkę się skończy i trzeba będzie się mocno ograniczyć.. ach.. chyba zaczynam uwielbiać być w ciąży :-p bezkarnie można wszystko jeść :-D
 
Do góry