reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA nadWAGA i inne centymetry na plusie

reklama
Kurde wy nic nie tyjecie ja przybrałam już dużo , przed ciążą ważyłam 45 kg, byłam bardzo drobna, teraz ważę już 56 kg.. 11 Kg na plusie wogóle jestem w szoku jak to się stało bo przez pierwsze trzy miesiące to niemal nic nie jadłam, schudłam nawet, a potem jak mdłości przeszły to zaczęłam tyć bardzo szybko nawet 4,5 kg w ciągu miesiąca. a najzabawniejsze jest to że nie wiem gdzie są te kilogramy, chyba wszystko w brzuchu, bo nie widzę u siebie zmian tyłek mi nie utył, nogi też, zakładam bez problemu spodnie które nosiłam przed ciążą tylko nie zapnę przez brzuszek ale tak to wchodzę więc nie wiem chyba mój brzuchol kochany tyle waży. Moja gin to nawet myslała że się waga popsuła, potem kazała mi zdjąć ubranie bo myślała że tyle waży, ale okazało się że jednak jest 11 kg na plusie. Wg USG mała rzeczywiście jest troszkę wieksza jak na swój wiek, ale gdzie reszta tych kg? W każdym razie ciesze się że mała ładnie rośnie:-)
 
no hej Kochane;-)

ja was pobije, waze =duuuzo!!! 85 juz prawie od 72 czyli juz 13 szok!!! a jescze 2,5 mies!!!! katastrofejszyn normalnie:tak: mam nadzieje, ze zrzuce to szybko po porodzie!!!:szok:;-)

pozdr
 
ja sie na razie powiekszylam do 66kg, a Malenstwo wazylo ostatnio, w polowie wrzesnia 1,2 kg. w przyszlym tygodniu bede miala usg, ciekawe ile urosl, bo brzuszek to tak sie powieksza malo spektakularnie.
 
pierwsza ciąż tylko się nie śmiać 30 kg przytyłam ale w ciągu roku po porodzie doszłam do swojej normy urodziłam dziewczynkę
druga ciąża tylko 13 kg urodziłam chłopca
teraz już jestem w 33 tc i już przytyłam jakieś15 kg i nadal nie wiem co urodzę
 
Ja przytylam 10kg narazie a z Witkiem w ciazy mialam 14kg.Zobaczymy ale chyba tym razem do 14 nie dobije.
 
A ja się dziś od mojej Lekarki dowiedziałam, że tyję podręcznikowo :-) Jestem w 37 tc i przytyłam 12 kg.
Ma być podobno jeszcze 2 kg. To tak na moje oko wyjdzie jakieś +20% wagi sprzed ciąży.
 
reklama
Póki co 7 na plusie:-) (na diecie cukrzycowej tycie jest niestety dość utrudnione)
Skończyłam 35 tydzień.
Moja mała waży 3 kilo z malutkim haczykiem;-)

pozdrawiam wszystkie przytyte i nieprzytyte mamusie
 
Do góry