reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA nadWAGA i inne centymetry na plusie

A ja tak bardzo chcę mieć kotka w domu a mąż się nie zgadza:wściekła/y::wściekła/y: Staś też marzy o kociaczku. Ale nic nie poradzę na to. Przynajmniej narazie.:-(
 
reklama
hihihi wątek wagowo - centymetrowy zmienia się na zoologię:-p
a ja narazie nie chce mieć psiaka ani kota. kotów nie lubię, miałam kiedys i był agresywny - rzucał sie na damiana, poza tym damian wtedy duzo chorował i okazało sie ze to przez kota....tak ze musiałam go oddac. a jak damian miał dwa lata zachorował mój psiak. m iałam 7 letniego boksera, był cudny i wogóle naj...ale niestety trzeba było go uspić:-(
 
Ja kotow tez nie lubie a psa chcialabym miec... W domu w polsce nie mam i nigdy nie mialam bo moja Babcia sie niezgadzala ze wzgledu na duzy,sliczny ogrod, no i zawsze mowila ze przy Nas jest juz i tak duzo pracy :-)
A teraz mieszkalismy w bloku i w wynajmowanym wiec nie moglismy sobie pozwolic. ale teraz jak sie przeprowadzimy do Naszego domku z ogrodem to moze, tylko boje sie troszke czy jak Dzidzia zaczenie raczkowac i wogole to czy nie bedzie siersci i zadnych takich...
 
Belka siersc napewno bedzie ale powiem Ci ,ze ponoc dzieci , ktore od urodzenia przebywaja ze zwierzetami znacznie rzadziej sa alergikami.Ja mam 2 koty a rodzice maja obok 2 duze psy.Witek nigdy nam nie chorowal z ich powodu a z sierscia jakos sobie radzimy;-)
 
Kochane!!! Co tu się dzieje?:confused: Wątek:NASZA nadWAGA i inne centymetry na plusie

I o zwierzątkach??:baffled::szok::-D

(Ja kocham swojego psiaka nad życie od pierwszego wejrzenia:-):-D)

Kupiłam centymetr: w pasie 92 cm:tak:

papa
 
Jeśli chodzi o wagę to w ostatnim miesiącu przytyłam... 400 g.
Czyli właściwie nic. Aerobik robi swoje:tak:
A od samego początku przytyłam 3,5 kg.
 
Wskazówka na wadze dziś pokazała 55 kg. Ostatnio było 56... no ale to taka waga nie lekarska, więc pewnie stąd ta różnica.
W pasie było ostatnio 92, a dziś 89 ?!?!?! :eek:

A ja też chce zwierzątko, ale mój mąż alergik i astmatyk ;(
 
reklama
Do góry