reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA nadWAGA i inne centymetry na plusie

reklama
U mnie tez będzie ok. 7 kg na plusie, teraz waże prawie 62 kg:-):-):-)

W pasie nie wiem ile mam, bo ostatnio pies zjadł mi centymetr;-):-D
 
Ja się wczoraj przeraziłam...
Stanęłam na wadze i od poprzedniego ważenia (6 sierpnia) utyłam aż 4,5kg :szok:
Jutro mam wizytę i zapytam się lekarza o co chodzi...
No chyba, ze to kuchnia Tomka tak na mnie podziałała, bo jak siedziałam w Belfaście dbał o moje żywienie aż do przesady ;-)
 
No mi też jest do śmiechu z tych jego wygłupów ale czasem jak zje mi coś fajnego typu np. fajny stanik, to juz gorzej u mnie humorem....:wściekła/y:

Chociaż ostatnio mądrzeje (oby), taki mężczyzna się z niego robi...no ale zobaczymy:-):-):-D
 
dotaZ moze i czasem psina zje ci fajny stanik ale powiec ze zamienilabys go na cos innego? My sie z Mezem zastanawiamy zeby kupic ciucke jak przeprowadzimy sie do Naszego domku i urodzi sie Dzidzia. Chcialabym kupic szczeniaka aby razem sie wychowywal z Dzidzia slyszalam ze to dobrze i dla Dzidzi i dla ciucki :tak:
 
Belka masz rację z tym wspólnym "dorastaniem" dzieciątka i psiaka. Tylko na początku będziesz miała dwa niemowlaczki w domu i więcej pracy ;-)
Ale pomysł mi się bardzo podoba. Zwłaszcza, że jak będziecie mieli domek to psiak będzie w ogródku pilnował maleństwa ;)
Mój mąż niestety jest uczulony na sierść zwierzaczków, wiec moje marzenia o psinie albo kotku odeszły w zapomnienie...
 
Jeśli chodzi o psy to moja najmłodsza Sarka opierdzieliła mi wczoraj obcas od buta ;)
Dba psinka o mnie, w końcu nie powinnam na obcasach chodzić ;-)
 
reklama
Do góry