reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

gosidia nie pozwól sobie wejsc na głowę, dziecko jest małe ale warto tłumaczyć od saego początku bo potem zostaniesz z ręką w nocniku...
snoopy Cudna kruszyna, a w sumie nie taka znowu kruszyna:tak:
 
reklama
Pisze z tel,wiec nie widze zdjecia malej Olivki.

Umi u mnie netu brak :dry: nawet komorki miec nie mozesz przy sobie.

Feme osobiscie nie leza mi farby Sayos a juz napewno nie kosmetyki. Kolor fajny,ale jednak wziełabym Loreal

Anetka chyba w weekend skorzystam z przepisu.

Dziewczyny nie drukujcie tyle,bo po 2dniach znowu wypadne z obiegu;-)
 
Gosia to czekam na efekty w sumie ja nigdy aż taka blond jeszcze nie byłam:)

Malwina
ooo to widzę polowanie się udało:)

Snoopy
jaka Oliweczka cudowna śliczna jest nie mogę się na patrzeć i troszkę zazdroszczę:) I kolejna tyle co moja Domka waży Twoja tylko 10g lżejsza:) Szybko wracajcie do nas;)

Lolkak no musisz się wprawić i nie uciekać na tak długo:p Ja też nie nadążam:p

Dobra lecę po zakreślacz do sklepu i się biorę za naukę:)
 
kasia,narazie mam balejaż i tak zostanie do wakacji a po wakacjach chce je rozjasnic bardziej. A zawsze mialam czarne:)
liza​ nie smutaj :*
 
Lolkak nom urodzinki tuż tuż... niewiem czy cos bede szykowac wogóle... u nas nie wyprawia sie tak urodzin dla dzieci co roku, jedynie jakis torcik moze zrobie z truskawkami bo mlody uwielbia, i tyle. chrzestna dała juz prezencik na dzien dziecka plus urodzinki mlodemu i 2 dni temu urodzila takze jakby chciala to nie przyjedzie już. a chrzestny tez zapracowany ;P choc moze wpadnie jakiegos dnia... ;] nic konkretnego sie nie da zorganizowac... ;]
A i teraz sie wszystko skomplikowalo.... :-(
 
reklama
umi u mnie tak samo, Zuzia i P :-p Tzn normalnie to Zuzia aż tak bardzo nie przepada, ale te jej bardzo smakują. Cóż.. zrobiłam 17 zostały tylko 2 :szok:

wampi
to może i ja spróbuję z tymi witaminami :tak: a jak się je kupuje? w jakimś kremie czy jak?

Gosdia to odżywkę też kupię :-p będę próbowała wszystkiego po kolei ;-)
Wychowywać to trzeba właściwie od początku, trzeba ustalić jakieś zasady i się ich trzymać, bo później dziecko na głowę wejdzie.
Ty pracujesz w Rossmannie? Jak tak to w którym? :-p

gosia będziesz robić bułki? Jak zrobisz to powiedz czy smakują ;-)

Malwina Zuza łobuzuje, jak zawsze. Gada ciągle i buzia jej się dosłownie nie zamyka :szok: czasami aż nie chce się już słuchać :-p

snoopy ale masz śliczną córcię :-) piękna :tak:

lolkak heh widzę, że wszystkie bułki będą robić ;-) myślę, że warto. P powiedział, że tak właśnie powinny smakować bułki ;-)

Liza co się stało? :-(


Tak czytam o farbowaniu to i ja mam ochotę na jakiś nowy kolor :-) ale boję się, że znowu wyjdzie mi za ciemny i będę musiała rozjaśniać a tego chcę uniknąć :sorry: mam tą swoją niby sprawdzoną farbę więc chyba na razie przy niej zostanę, ale naprawdę inny kolorek bardzo kusi :-p
 
Do góry