reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

Wampi u nas jakos leci: a w sumie to moze i sie pozmeinialo:D
Alan niegrzeczny,czuje sie jak bym miala z 3 dzieci:)
Z T bardzo dobrze mis ie uklada:)
jutro ide odebrac pozew od prawniczki bo podalam ojca alana o alimenty,tzn bede podawac,ale wszytsko z nim obgadalam wiec to bedzie tylko formalnosc:)
a co tam u Was?
 
reklama
Hej Wam
No i się nie wkręce w ten wątek.. Nie daje rady, tyle produkujecie:-D:-D:-D

Liza fakt nie znamy sie;-) Hmm jestem Baśka, mam 27 lat, mieskzam na śląsku.. Mam 5 letnia córke Lene i małego okruszka w brzuszku:-) A na BB to juz szmat czasu jestem;-) Jak to dziewczyny pisza ze starej ekipy;-)

Snoopy ogromne gratulacje.. Oliwka prześliczna:-)
 
hej

baska milo poznac:-) co tam nie wkręcisz sie, dasz rade, wazne ze zajrzysz i cos naskrobiesz ;-) :tak:
fikusek witaj fajnie ze u was wsio oki :-)
Lolkak no to mloda Ci sie uspokoiła troszke :-) pokazesz nam ją?
 
Gosia też miałam fazę że miałam bardzo ciemny brąz aż czarne teraz mi się odwidziało:)

Liza też bym chciała takie małe zrobić a zawsze wychodzi z tego jakaś mega biba bo teściowa a to jeszcze naszykuje a to bo moi rodzice przyjeżdżają to wiesz:p Po za tym za zwyczaj wszyscy się zjeżdżają to domowników jest chyba z 11 czy 12 sztuk...

Anetka zostaw teraz bardzo ładnie wyglądasz:) też mi się mega przetłuszczają;/

Muszę i ja kupić odżywkę bo moje paznokcie pożal się boże...

Gosdia o weź przestań ja czekam na kaskę i tez polecę do lumpika:p

Fikusek
witaj:) oj Twój niegrzeczny bo chłopak a moja?? Uważa się za damę a zachowuje się....

BAsiu witaj:)

Oj poszłam spać o 3... Mam na dzieje że się opłaci:p W sumie spać mi się nie chciało ale muszę za dnia funkcjonować kawa bez mleka lepiej na mnie działa;)
 
Hejka

Zuzia wczoraj nie miała drzemki i padła sama o 18.40 i spała do 7.20 . Az mi wczoraj dziwnie było wieczorem ( bo ostatnio chodziła o 22 spac), taka cisza i wogóle , normalnie mi się nudziło .

Fikusek fajnie ze jestes i ze ok

Baska witaj,
 
Witam,
Glowa mi peka, dzis jade z malym na wies o 16 moj dziadek po nas przyjezdza.
Maly jest strasznie podly, rzuca czym sie da, wysypuje, krzyczy a gdy nie pozwalam wkladam go do lozeczka bo bije i drapie czasami gryzie. Dobra lece Ł cos ugotowac zeby mial co jesc przez te 2 dni
 
Ja od rana zły humor mam z K się pożarłam... eh szkoda gadać.


Śniło mi się dzisiaj że byłam u fryzjera :-D i mi zrobiła babka czarno-biało-zielono-fioletowo-różowe włosy :-D:-D:-D niezły czad :-D a najlepsze że mi się podobało :-D :-p
 
reklama
Witam,
Anetka, włosy to też moje utrapienie. Ja muszę myć co dzień rano, bo jak myła bym wieczorem to w południe już mam tłustawe :/ Chyba tak je przyzwyczaiłam.
Fikusek, dobrze, że się układa. ;)
Liza, Głowa do góry!;)
Kasiek, podziwiam ja bym tyle nie siedziała ;P. No, ale każdy ma inne ambicje ;P mi sie juz nie chce uczyc hehe ;P
Anula, to widze, że nie tylko mojej odbija...

Ja mam mega problem z Zosia już 5 dni kupki nie robi. Dałam jej czopek glicerynowy i dalej dooopa kupy nie ma :/ A W nocy tak marudzi, wydaje mi się, ze ta kupka jej ciąży na kiszkach ;/
 
Do góry