reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

201205252192.jpg201205262206.jpg

Wstawiam Wam mój biały łeb i naszą weselną trójkę:)
 
reklama
femme syoss najlpesza
kasiek genialnie ci w tym kolorze i w ogóle super wyglądaliście:tak:
anetka to musiało smakować, ja mam dwa bułkowe odkurzacze w domu jeden duży drugi mały wiec kiedyś zrobie:tak:
 
Kasiek pasuje Ci taki kolor;-)swietnie wygladaliscie:tak:a sukienka boska, gdzie kupilas?
Femme ja bym malowala na ten ciemniejszy bo u mnie po jasniejszych kolorach wlosy po kilku myciach robia sie rude. co do farb mi najdluzej trzyma sie garnier naturals
 
Hej ;)

Kasiek, nie panikuj ;P ogarniesz zobaczysz. A we włosach Ci bardzo ładnie. Też stopniowo przechodzę na jasniejszy blond.
Anetka, ja na pznokcie używam odzywki EVELINE 8w1. Jak dla mnie jest rewelacyjna, nie łamią się, nie rozdwajają i są naprawde mocniejsze.
Snoopy, GRATULUJE !!!!!!!!! Nareszcie się doczekłaś Oliwci po drugiej stronie ;)

Czy rok i 3 miesiące to odpowiedni czas zeby dziecko wychowywać... Bo to chyba taki wiek, że moja Zofia próbuje rządzić... Muszę zacząć terapię wstrząsową:>?
No a my dzisiaj ruszamy na lumpy, może znajdę coś ciekawego;)
 
Dzięki dziewczyny:) Mój ojciec jak mnie zobaczył powiedział że teraz już całkiem wyglądam jak jego siostra a moja chrzestna heheh ale mi się bardzo podoba i się świetnie czuję:)

Anula
ze względu na zbyt dużą liczbę wesel w tym roku nie kupuję mam dwie siostry jeszcze:p Ale tą akurat od koleżanki pożyczyłam dała chyba 60-80zł w Vero modzie

Femme ja bym też malowała na ciemniej bo miałam kiedyś takie zboczenie i po prostu mi się podoba

Gosdia bo ja taka dup.. wołowa jestem i panikuje:) Najwyżej będę poprawiać dawno nic nie poprawiałam bo odkąd zaszłam w ciążę wszytsko w pierwszym terminie:p Ja to dwa podejścia i są jaśniutkie ale to pasemka więc nie takie super jasne bo i mam ciemne pod spodem:)
Moja to już ma dawno terapię wstrząsową bo bym ten szogun na głowę wlazł:p
 
Ostatnia edycja:
ANETKA dasz rade wyslac mi przepis na te buuuły???:) ooo juz mam :)

SNOOPY super gratulacje!!!!!:)
KASIA też chce blond powoli rozjaśniam:)
LOLKAK hej, co u Was?
 
reklama
Ale wy piszecie

Ja własnie gotuje brokuły do sałatki, mniam

Byłam weszłam na lumpie i kupiłam szlafrok, kurtkę i 2 bluzki dla mnie za 20 zł

Femme ja Ci tez zazdroszcze wypadu do Chorwacji , marzy mi się tam pojechać

Anetka moze i ja spróbuje przepisu :-) a jak tam Zuzia??

Kasiek ​nie przejmuj się napewno dasz radę , slicznie wyglądasz
 
Do góry