reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja też mam problemy z kremami i ogólnie kosmetykami, bo wszystko mnie uczula. I tak ciągle jade na próbkach róznych i nic nie mogę znaleźć. Aktualnie mam kremiki z linii La Roche Possay i musze powiedzieć, że jak dla mnie sa całkiem niezłe. Natomiast do mycia używam żelu i toniku z Perfekty, taki różowy zestawik. Chyba najlepsze, jakich uzywałam :)
 
reklama
witam wszystkie marcoweczki :-) ja rowniez mam termin na 17-19 marzec. Jestem juz mamuska 19 miesiecznej kochanej coreczki :-) ciekawe co bedzie tym razem??? :-)
Jeszcze was nie znam bo rzadko kiedy wchodze na internet, ale to powinno sie zmienic za ok tydzien, moze wreszcie nam podłacza...
Pozdrawiam was
 
witajcie


na wstępei witam nowe mamuśki i gratuluje ale nas sporo hoho:-D:-D:-D będezi tłok na porodówce w marce jak nic:tak:

u nas powolutku

dzidzia rosnie zdrowo ma już 9cm i z ostat:shocked2:niego usg termin na 4 marca ale nadal trzymamy się tego z @ na 9 marca:-D ale może w lutym się zmieścimy:-D

ja już coraz większa jestem mam 91cm w brzuchu a było przed ciążą 66cm więc spora się robie ale waga póki co jakies 1,5kg - 2 kg do przodu więc ok

poza tym jesteśmy po pierwszych badanich prenatalnych i są ok :-Dryzyko wyszło 1:33000:tak::tak::tak: reszta badań we wtorek, ale amniopunkacja nie będzie potrzebna

za często nie wpadam do was bo odrzuca mnie od komputera nie wiem dlaczego na początku bez kompa nie mogłam żyć a teraz:zawstydzona/y:

nadal wymiotuje ale rzadziej i mdleje z utratą przytomności ale poza tym ok już na spacerki sobie pozwalam:tak::tak::tak:

dużo zdrówka dla wszytkich i oby do marca:-D:-D:-D
 
Mnie przy tej ciąży też powywalało. Nawet u dermatologa z tym byłam. Powiedziała że w ciąży to lepiej nic nie stosowac (a już na pewno nie te cynkowe bo szkodzą, wiec sama nie wiem). Jedyne to co można (według niej) to spirytusem podsuszać (chyba przez skóre sie nie wchłania, nie wiem :-p)
A ja obudziłam sie o 3 w nocy i za nic nie mogłam usnąć, a byłam taka zmęczona że nawet nie chciało mi się po książkę pójsć -= bo wpadłam na pomysł że jak poczytam to usnę. No i tak do 5:30 przeleżałam myśląc o głupotach, a jak zasnęłam to trzeba juz było wstawać, bo o 6 do pracy sie musze już zaczynac szykować :crazy: i taka zmarnowana jestem
 
na górze na panelu, masz szybkie menu, tam edytuj sygnature, i jak już będziesz miała skopiowany kod suwaczka po prostu go tam wklejasz za pomocą prawej strony myszki, i już;-)POWODZENIA
 
witam wszystkie marcoweczki :-) ja rowniez mam termin na 17-19 marzec. Jestem juz mamuska 19 miesiecznej kochanej coreczki :-) ciekawe co bedzie tym razem??? :-)
Jeszcze was nie znam bo rzadko kiedy wchodze na internet, ale to powinno sie zmienic za ok tydzien, moze wreszcie nam podłacza...
Pozdrawiam was
Witaj i zaglądaj do nas częściej:tak::-)
 
reklama
U mnie tez problemy z cera. Ja tez niczym specjalnym sie nie smarowalam. To nic nie da. Juz powoli moja cera zaczyna wygladac normalnie . Przechodzi samo:-)

Ja jeszcze w pracy ale juz spadam do domu, z glodu umieram...
 
Do góry