reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
he ja też wysypana jestem jak nigdy. I lecze spirytusem właśnie. Nawet opryszczkę zwalczyłam po 3 dniach tylko przecierając spirolkiem. A to nie szkodzi raczej bo to takie minimalne ilości. Zresztą noworodkowi też się przeciera pępuś spirytusem ;-)
 
Ja przy pierwszym smarowalam zwyklym spirytusem z fioletem,a przy drugim juz tymi specjalnymi gazikami co sa juz nasaczone
 
Mag smaka robisz tą kanapką z McDonalda:-D

Spirytusikiem nam kazali smarowac takim kupnym w aptece 70%.Albo zrobic samemu taki spirytus o mocy 70%.

Ja też czekam na męża aż wroci z pracy.....pewnie kolo 22.0 dopiero bedzie...

A zaraz bedzie moj serial "Na wspólnej";-):-D
 
helllo witam bo wrocilam dopiero z wro :) super bylo na basenie oprocz mojej glupiej glupoty ... chcialam zjechac z ruru i myslalam ze jedzie sie delikatnie jak to na niektorych i jak wpadlam w ta co sie okazalo najgorsza rure tak poprostu malo zawalu nie dostalam i jeszcze sobei ramie nadwyrezylam... masakra :szok: jednak w polkowicach sa o wiele lepsze niz we wro:no: na szczescie dzidzi nic nie jest mam nadzieje ... nic mnie nie boli ufff a potem to tylko ladnie plywalam w leniwej fali i na basenie na dworze :tak:
mojej kolezance sie wczoraj dzidzius urodzil!!!!!!! oliwcia :) ale super taka sliczna maluta az mi smutno ze ja musze tak dlugo jeszcze czekac ;-)
 
reklama
No to widze ze podobne reakcje wszedzie panuja - ale to jest chore. Ja zdarzylam juz uslyszec ze "dwie dziewczynki to jeszcze ujdzie ale dwoch chlopcow to beznadziejnie" .
Naprawde nie jestem w stanie tego pojac.

bo ludzie maja jakieś chore oczekiwania:baffled:
i jeszcze te baby na ulicach, każda chce brzucha dotknąć "na szczęście" :baffled:
niektóre komentarze po prostu osłabiają, najciekawsze jest to, że najbardziej komentują osoby zupełnie do tego niepowołane :dry:

Moim znajomym w 14 tc lekarz powiedział że na 80% dziewczynka. Ale byli u jakiegoś super diagnosty, który ma wypasiony sprzęt, bo dostaje do testowania najnowsze aparaty ;-)

ja idę w poniedziałek na pierwszą szpitalną wizytę, zobaczymy co mi powiedzą...

Słuchajcie czy znacie może jakieś dobre sposoby, kremy itp na krostki okropne?
Dokuczają mi na dekolcie i na plecach, a na twarzy mam nawet ładną cerę

ajjj, mnie tez wysypało :angry:
nic mi nie pomaga! :no:
czekam, może przejdzie...

A ja obudziłam sie o 3 w nocy i za nic nie mogłam usnąć, a byłam taka zmęczona że nawet nie chciało mi się po książkę pójsć -= bo wpadłam na pomysł że jak poczytam to usnę. No i tak do 5:30 przeleżałam myśląc o głupotach, a jak zasnęłam to trzeba juz było wstawać, bo o 6 do pracy sie musze już zaczynac szykować :crazy: i taka zmarnowana jestem

bezsenność... skąd ja to znam... wkurzające, nie? :zawstydzona/y:

mojej kolezance sie wczoraj dzidzius urodzil!!!!!!! oliwcia :) ale super taka sliczna maluta az mi smutno ze ja musze tak dlugo jeszcze czekac ;-)

Kochana, wcale nie długo :-) minie szybciej niż się spodziewamy :-)

a dzis sie okazało, że moje dziecię ocaliło mnie na dotychczasowym stanowisku w jednej z moich prac :-) mieli mnie przenieść i to w miejsce, skąd bym od razu uciekła :szok: (w tym drugim miejscu jest jedna babka- straszna s***- wiem, bo pracowałam tam na zastępstwach) ale że w ciąży jestem, to oszczędzą mi zmian :-)

boże, zjadłam 2 cukierki czekoladowe i to był WIELKI BŁĄD, okropnie mnie mdli :baffled:
 
Do góry