reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a jeszcze jedna kwestia co do proszkow do prania :) jak dlugo planujecie prac osobno dziecięce ubranka i w proszkach specjalnych dla dzieci?? ja jeszcze mam prawie cale opakowanie plynu do prania lovella, ale tak mysle ze jak sie to skonczy to chyba bede jego ciuchy prac ze swoimi w zwyklym proszku albo plynie do prania, on czesto lezy w mojej poscieli albo przytyka sie do moich ubran i nie zauwazylam zeby mial jakies uczulenie, jedyne co to bede włączac w pralce opcje dodatkowego płukania
 
reklama
a jeszcze jedna kwestia co do proszkow do prania :) jak dlugo planujecie prac osobno dziecięce ubranka i w proszkach specjalnych dla dzieci?? ja jeszcze mam prawie cale opakowanie plynu do prania lovella, ale tak mysle ze jak sie to skonczy to chyba bede jego ciuchy prac ze swoimi w zwyklym proszku albo plynie do prania, on czesto lezy w mojej poscieli albo przytyka sie do moich ubran i nie zauwazylam zeby mial jakies uczulenie, jedyne co to bede włączac w pralce opcje dodatkowego płukania

Ja to zaczelam nasze i malego prac razem w niebiologicznym proszku, nie jest on specjalnie dla dzieci, ale nie zawiera zadnych chemikalii i takich tam. A od poczatku pralam swoje rzeczy i posciel w proszku dla malego, bo on spi caly czas u mnie w lozku.
 
nieźle z tym kursem, my też się tego obawialiśmy ale na szczęście nas to ominęło, mały problem był tylko z tym że robimy w innej miejscowości niż pochodzimy i musieliśmy prosić o zgodę, zabawne ale prawdziwe, no i najzabawniejsze było to że ksiądz się pyta a ślub jaki jest : a ja że cywilny - a on : to uregulujcie to kiedyś , a my : ok

haha to ci dobre, mój jest po rozwodzie i jak jego kipnie to faktycznie to kiedyś uregulujemy :) , ale ksiądz nie wnikał w szczegóły więc i my też nie, wkurza mnie tylko to, że nie można iść do komunii, a jeszcze bardziej to że kiedyś będę chciała być chrzestną matką mojego brata dziecka i nie będę mogła, a jak będę chciała niestety będę musiała udać się do podstępu i księdzowi który wydaje zaświadczenie zgodę dla mnie nie będę mogła powiedzieć całej prawdy, chore to prawda, jestem zła na taki system,
 
U nas na szczęście kursów nie ma :p A podobno chodzi o to, że przyuczają jak dziecko wychować w wierze chrześcijańskiej.
a jeszcze jedna kwestia co do proszkow do prania :) jak dlugo planujecie prac osobno dziecięce ubranka i w proszkach specjalnych dla dzieci?? ja jeszcze mam prawie cale opakowanie plynu do prania lovella, ale tak mysle ze jak sie to skonczy to chyba bede jego ciuchy prac ze swoimi w zwyklym proszku albo plynie do prania, on czesto lezy w mojej poscieli albo przytyka sie do moich ubran i nie zauwazylam zeby mial jakies uczulenie, jedyne co to bede włączac w pralce opcje dodatkowego płukania
Dawia ubranka w normalnym proszku zaczęłam prać po około pół roczku i teraz raczej też tak będzie, ale do tej pory piorę je oddzielnie, tak mi zostało, oddzielnie Dawida, Natalki i nasze :)
 
Tabasia a czyjego autorstwa jest ta ksiazka? i powodzenia w dowodzeniu rewolucja!!!

Tabasia - trzymam kciuki :-)

Nie dziekuje na razie ;-)
I nie chce zapeszac, ale jak rano usnal mi o 8:40, tak z przerwami spal do 11:10, budzil sie i zasypial.
Teraz zjedlismy o 12 i polozylam go do lozeczka. Zaczal marudzic, wiec wzielam go 2 razy na rece i odlozylam, usnal :-)
Zobaczymy o ktorej sie obudzi...
Kurcze jedyny minus to taki, ze zalecaja, zeby dziecko nie zasypialo nam na spacerach, tzn., zeby nie kojarzylo tego elementu z zasypianiem. I chyba na razie to bede tak robic, ze jak sie bedzie budzil, to na godzinke wyjdzemy ze dwa-trzy razy dziennie. To tylko pare dni, a jak sie nauczy sam zasypiac w lozeczku, to mysle, ze wtedy zasypianie na spacerach go nie przestawi :tak:
Heronek, ksiazke dostalam od dziewcznyn z forum na maila, wiec moge Ci przeslac :happy2:


Dziewczyny mam pytanie:
Odkad zaczelyscie podawac swoim dzieciaczkom Nutriton, to czy konsystencja kupek sie zmienila??? Bo Moj jakas rzadsza teraz robi...
 
a jeszcze jedna kwestia co do proszkow do prania :) jak dlugo planujecie prac osobno dziecięce ubranka i w proszkach specjalnych dla dzieci?? ja jeszcze mam prawie cale opakowanie plynu do prania lovella, ale tak mysle ze jak sie to skonczy to chyba bede jego ciuchy prac ze swoimi w zwyklym proszku albo plynie do prania, on czesto lezy w mojej poscieli albo przytyka sie do moich ubran i nie zauwazylam zeby mial jakies uczulenie, jedyne co to bede włączac w pralce opcje dodatkowego płukania
ja juz dawno wspolnie piorę.


Co do nauk to uczą o tym co to chrzest,i jakie konsekwencje ze sobą niesie.Uświadamiają rodziców jak nalezy wychowywac swoje dziecko,i ze przynosząc dziecko do chrztu naszym obowiązkiem jest wychowanie go w wierze.Dla mnie to zadne poswiecenie i nie rozumiem Twojego oburzenia Ionka.
 
a jeszcze jedna kwestia co do proszkow do prania :) jak dlugo planujecie prac osobno dziecięce ubranka i w proszkach specjalnych dla dzieci?? ja jeszcze mam prawie cale opakowanie plynu do prania lovella, ale tak mysle ze jak sie to skonczy to chyba bede jego ciuchy prac ze swoimi w zwyklym proszku albo plynie do prania, on czesto lezy w mojej poscieli albo przytyka sie do moich ubran i nie zauwazylam zeby mial jakies uczulenie, jedyne co to bede włączac w pralce opcje dodatkowego płukania
Ja wogóle wszystkie ubrania piorę w Jelpie i tak zostanie do skończenia roku a potem przejde na persil sensitive. Ale już po 1 miesiącu prałam razem z naszymi.
 
reklama
Do góry