reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam was dziewczyny:)
Ja dopiero przedwczoraj wróciłam ze szpitala. Na tyłku nadal nie mogę usiąsć. Mała jest w miarę grzeczna.
caroline u mnie godzina porodu to 17.28, a nie 5.28, ale pewnie jedziesz teraz na porodówke więc jak coś to innym razem poprawisz. Powodzenia
Poród trwał 16 i pół godziny
Trzymam kciuki za nierozpakowane
 
Caroline i Adelina trzymam za Was kciuki!!!
AGUS wszystkiego co najlepsze z okazji urodzinek!!!
Nocka w miarę chociaż biegam do toalety co 5 min. ale juz sie do tego przyzwyczaiłam. Poza tym strasznie mi się dłuży ten czas do porodu, nudzi mi sie potwornie bo wszystko juz gotowe wiec pozostaje tylko czekanie...
Miłego dnia Wam życze, buzki
 
Hej Dziewczyny :) jestem siostra ccaroline85 właśnie z nią rozmawiałam i prosiła abym przekazała wam informacje ...

... od rana sączą sie wody ma 2cm rozwarcia ale podobno nic nie przygotowane w środku do porodu ... położna mówiła ze jak podłączą jej kroplówkę powinno szybko pójść ... i zaraz idzie na USG ...

uff czyli to już dziś ... :-)
jak coś będę wiedziała to odezwę się od razu :)

pozdrawiam

 
Hej Dziewczyny :) jestem siostra ccaroline85 właśnie z nią rozmawiałam i prosiła abym przekazała wam informacje ...

... od rana sączą sie wody ma 2cm rozwarcia ale podobno nic nie przygotowane w środku do porodu ... położna mówiła ze jak podłączą jej kroplówkę powinno szybko pójść ... i zaraz idzie na USG ...

uff czyli to już dziś ... :-)
jak coś będę wiedziała to odezwę się od razu :)

pozdrawiam


Czyli nie będzie tak źle jak się obawiała....życz jej powodzenia i szybkiego porodu:tak::tak::tak:no i czekamy na dalsze wieści:tak::tak:
 
Pierwszy raz w zyciu spałam do 9 prawie szok!!!!!!!!!!!!! sebus grzecznie w swoim pokoju a ja padłam. Krystianek sie budzil co dwie godziny. NO ale nie ma tragedi na szczescie. Budzi sie i nie placze tylko cos tam jeczy to wtedy wiem ze chce amciu.

Agus - Sto lat Sto lat niech zyje zyje nam !!!!!!!! duzo zdrówka kochana, lekkiego porodu i slicznej i zdrowej Niuni..!!! :*


Kochane zbieram się do szpitala!! Trzymajcie kciuki abym dzisiaj tuliła córeczkę!!!

Pozdrawiam!

KArolinka trzymam kciuki!!! No i tez sie wybieram wlasnie do spzitala, tylko skoncze herbatke:tak: :tak:u mnie nie wiem co bedzie..moze mnie odesla do domu , chociaz mam nadzieje ze nieeeee, wiec trzymajcie kciuki i za mnie prosze:tak:

dziweczynki trzymam mocno kciukiasy za Wasze malenstwa no i za Was !!!!

nie nie, moj Ł ma 25 lat wiec musze sie postarać :))))))):D
porobie jeszcze muffiny czekoladowe albo z budyniem mam taka ochotę zrobić coś sama ...:)
mnie iedyś do pieczenia zaciągnąc ...a teraz to sie sama rwe hihi

o nie !!!!! mniammmmmmmmmmmm a ja czekolady nie moge :( ale smaka narobilas hihi :)
 
reklama
hej dziewczyny :-)

jejku jaka ja mialam dobra noc dzisiaj !!!
Pawełek budzil sie co 2 godziny na jedzenie i momentalnie zasypiał. Brzuszek nie bolal, ledwo odstawialam od cycka a juz spal.
Mialam problemy zeby mu pieluszke zmieniac, bo nie chcialam budzic.

Cos mnie dzisiaj cycki bola.. tak po bokach. A.. i jednego mam wiekszego od drugiego. I to tego, ktory byl dopiero co wyprozniany. :-D

Karolcia trzymam kciuki !!
Agus 100 lat !
 
Do góry