reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A my jeszcze nie wychodzilismy, ale u nas taka pogoda ze mi samej sie nie chce, masakra, pododno, OBY, weekend ma byc ladny wiec moze ruszymy juz na krotki spacerek. Albo przynajmniej po dzialce naszej sie pokrecimy bo padne w tym domu.
 
reklama
MoniskaBe ja Cie bardzo proszę ! bez takich tekstów do Brzuchatych :-D Ja właśnie jestem na etapie przeprowadzki i pakuje rzeczy przed ciążowe do jednego pudła (czyli rzeczy do których zajrzę najwcześniej za 3 miesiące - gdyż jadą już do docelowego mieszanka) a do drugiego takie w których pochodzę w czasie następnych 3 miesięcy ... muszę przyznać, ze za duży wybór mi nie pozostaje :-D

W sprawie tych kolek to jedna znajoma mi mówiła, że to przytule gniazdko uratowało ją podczas kolek jej bliźniąt ... wpisz dobie na allegro "fisher price przytulne gniazdko" a ja wracam do pakowania :-)
 
kobieeeeto. !!!! moj Karol pracuje w hurtowni zabawek i sie juz naogladalam katalogow z takimi pieknymi zabawkami. Jak zaczynal to codziennie wracal i opowiadal mi o zabawkach fisher price'a. Ale kurcze.. chyba mnie nie stac :-D:-D

a swoja droga to jak mozna zdzierac takie pieniadze na dziaciach!!!
 
hej dziewczyny
Ja to chyba teraz sobie zaloze spirale , oprocz tego tabletki i jeszcze prezerwatywy :) Zadnych wiecej dzieci haha
A powaznie to ja jestem zdecydowana na spierale, raczej, mysle ze jednak najlepsze rozwiazanie to jest.
Glowa mi dzis peka, nasza Madziula spi dobrze, je z 3 razy w nocy ale je i spi nadal, nie placze, nie marudzi, za to starszak wstaje o 5 rano....
Na dodatek pogoda u nas tragiczna poprostu . Mam dzis zdecydowanie spadek formy.
Mam wrazenie ze bede w tych dresach w domu z ta moja dwojka malutkich dzieci siedziec juz zawsze.... :)
Pamietam jak sie Bartosz urodzil to w tych pierwszych jego tygodniach mialam takie wrazenie ze ten stan nigdy sie nie skonczy :) Ja zdecydowanie "wole" troche starsze dzieci, nie pasjonuje mnie specjalnie to siedzenie w domu z noworodkiem, na dodatek starszak tez mi nie pomaga, dzisiaj "zaatakowal" Mala frida i chcial jej nosek czyscic. Na sekukunde nie mozna ich samych zostawic.
No wiec sobie ponarzekalam :)
Slonca CHCE !!!!
 
kobieeeeto. !!!! moj Karol pracuje w hurtowni zabawek i sie juz naogladalam katalogow z takimi pieknymi zabawkami. Jak zaczynal to codziennie wracal i opowiadal mi o zabawkach fisher price'a. Ale kurcze.. chyba mnie nie stac :-D:-D

a swoja droga to jak mozna zdzierac takie pieniadze na dziaciach!!!


no właśnie brzuchatym wciąż pozostaje niewielki wybór ubrań:baffled::baffled::no::no:
no a na czym teraz nie próbują zedrzeć?:confused:
 
Ja przez lata brałam przeróżne pigułki anty, ale coś libido mi po nich malało. Plastrom jakoś nie ufam właśnie ze względu na wygląd i ryzyko odklejenia. Co do zastrzyków, to podobno rozregulowują gospodarkę hormonalną i potem ciężko do płodności wrócić, także też rezygnuję. :baffled:
Chyba najlepsza metoda dla mnie to wkładka mirena, bo tym miedzianym też nie ufam, (podobno krwawienia po nich są duże i tamponów nie zalacaja stosować:dry:). Drugiego dzidziusia narazie nie planujemy, takze chyba zainwestuję w długoletnią antykoncepcję.
 
No posprzatane, wyszorowałam fugi w kuchni i łazience i efekt jest taki ze strasznie mnie kłuje miedzy nogami....
Wama dziekuje za zyczonka kochana :*** kurcze dziewczyny strasznie mi sie dłuzy juz ta ciąża!! wydaje mi sie jakbym ze 2 lata z tym brzuchem chodzila..ehh dzis chyba jakis dzien marudzenia hehehe

Ale na pocieszenie przyszły pieniazki z zusu, tak jak chcialam, i chyba sobie skocze do reala po posciel, wczoraj sobie upatrzyłam taka sliczniutką fioletową:))) dla nas oczywiscie, bo niunia ma 2 komplety, narazie wystarczy :)

ide suszyc włoski
 
u nas też wichura dziś, ale na szczęście balkon mam po zawietrznej ;) więc Ola na balkonie, a ja obok ;)

po południu pójdziemy na spacer, o ile nie zacznie lać, jak rano...
 
reklama
Ja przez lata brałam przeróżne pigułki anty, ale coś libido mi po nich malało. Plastrom jakoś nie ufam właśnie ze względu na wygląd i ryzyko odklejenia. Co do zastrzyków, to podobno rozregulowują gospodarkę hormonalną i potem ciężko do płodności wrócić, także też rezygnuję. :baffled:
Chyba najlepsza metoda dla mnie to wkładka mirena, bo tym miedzianym też nie ufam, (podobno krwawienia po nich są duże i tamponów nie zalacaja stosować:dry:). Drugiego dzidziusia narazie nie planujemy, takze chyba zainwestuję w długoletnią antykoncepcję.

Ile u Ciebie kosztuje mirena?? mi gin proponowała ja ale 900 zł..... :/ troche duzo jak dla mnie.... ale wsumie na 5 lat toi tak najbardziej opłacalne
 
Do góry