reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

moniskabe mój też nadal żółty chyba jeszcze trzeba trochę poczekać by zeszło :(

blueberry a u mnie na miejscu kikuta u mojego została ranka i krwawi muszę ją jeszcze tym spirytusem smaromać :/

wogóle co za noc dziś spłam pół godziny przez małego był marudny raz chciał cyca raz nie jezu tragedia jak tak dalej będzie przejdę na butelkę chyba :((
 
reklama
Wama a jak u Ciebie z szyjką i rozwarciem, coś się tam dzieję, czy również zero przygotowania do porodu?

U mnie niby bylo rozwarcie na 1+cm i szyjka powoli sie zmiekczala, ale nic po za tym. Dzwonilam walsnie doszpitala i babka mowila zeby przyjechac, ale ja jeszcze poczekam, bo te skurcze zaczynaja slabnac, 5h mnie mecza a teraz slabna.... byly regularne co7-9min na jakies 50sekund.
 
Witam się i ja nadal 2w1:dry:

Byłam na wizycie, mały waży ok 3300, także nie jest źle, dam radę;-)
Jak do przyszłego czwartku nie urodzę to do szpitala mam się zgłosić na ktg i może już mnie tam zostawią. W poniedziałek dzwonie do położnej, może od niej czegoś się dowiem. Wywołują podobno po 7 dniach, według mojej karty termin mija już 21 marca, ale ja uparcie twierdzę, że dopiero 24. Nastraszyłyście mnie tym wywoływaniem porodu, marzę, by urodzić do świąt ale z drugiej strony boję się, że się tylko niepotrzebnie namęcze eh. Chocież nie chciałabym przeżywać tego co moja mama. Urodziła mnie 2 tygodnie po terminie, miała zielone wody a moje tętno spadało:szok:, w tamtych czasach o CC nie było mowy, teraz to pewnie by zrobili.

Co ja się przejmuję, przecież termin jeszcze nie minął, może samo się ruszy:-p
 
Kochane, witam się! :*

moja mała też sie drapie.. Co drugi dzień przycinam jej pazurki ale w przypływie złości robi to co Wasze dzieciaczki.. A mało tego, jak czasem piersi nie może dobrze złapać do buźki, to tak się złości że mi drapie pierś.. heh..

Co do smoczka to możliwe jest to że może być za duży? Mam NUK 0-3 miesiąca.. i mała go wypluwa bo ją dławi.. Może byscie mi doradziły jakiś inny? Jakie mają wasze maluchy?

A co do antykoncepsji, to dlaczego plastry są dla szczupłych?
-ie mozna wazyc wiecej niz 90 kg... ( ja sie niestety do tych nie zaliczam )bo podobno za duza "powierzchnia" na taka dawe hormonu

u nas polozna powiedziala, ze mozna obciac to co wystaje poza opuszek.

wlasnie wzielam malca na ramie i potanczylismy troszke, bo cos mi nie chcial spac. A teraz jak zabity :-D


Dziewczyny martwie sie, ze ta zoltaczka nie schodzi. Wasze dzieciaczki sa juz rozowiutkie?
- mi wczoraj polozna powiedziala ze zoltaczka schodzi do miesiaca i ze mam tylko kontrolowac czy sie nie nasila. Bo moj tez jeszcze ma.
 
no i ja 2w1:wściekła/y:
Juz nawet M gada do Franka, żeby sie nade mna ulitował i wylazl, a ta gadzina ma wszystko w d...:wściekła/y:
Co prawda od kilku dni udaje kochanego synka, który tylko się przeciąga i wcale nie wbija mamie nóg pod żebra i rękoma nie wali po jajnikach, ale wietrze w tym jakiś podstęp:sorry2: czkawki już czasem 5 razy dziennie po 10-15 minut i czuje je coraz nizej w okolicach mojej d...:sorry2:dziwne uczucie jak slowo daje:-p umyłam dzis podlogi w calej chacie na kolanach licze na jakis efekt, bo jak nie to wieczorem schody, a jutro mycie okien :-p
A ciekawe co u adeliny, wczoraj jej chyba czop odszedl - moze cos sie rozkrecila:confused:
ccaroline85 i wama już niedługo będziecie po stronie rozpakowanych- zazdroszczę, chociaz jakbym miala take scisle okreslony termin porodu to chyba bym sie jeszcze bardziej strachala:-D trzymam za Was kciuki- oby poszlo szybko sprawnie bezbolesnie!:tak:
 
Czesc Mamusie:-D
Mam do was pytanie moj maly ma 3 tyg.no w ciagu dnia najlepiej zasypia mu sie u mamusi na raczkach albo ewentualnie w lozku z mama lub tata.on jest taki taki malutki ale nie chcialbym zeby ciagle wisial na mnie.w dzien mamy problem zasypaniem a w nocy spi tzn.budzi sie na jedzonko.czy wy macie podbnie a moze macie jakies podpowiedzi dla mnie dziekuje z gory:-)
u nas odwrotnie, w dzien ciagle prawie spi, a w nocy nie chce.
moniskabe mój też nadal żółty chyba jeszcze trzeba trochę poczekać by zeszło :(

- mi wczoraj polozna powiedziala ze zoltaczka schodzi do miesiaca i ze mam tylko kontrolowac czy sie nie nasila. Bo moj tez jeszcze ma.

niby tak powiedziala tez pediatra, ktora u nas byla.
a ja mam problem bo nie wiem czy sie nasila. Raz wydaje mi sie ze tak, a za chwile ze nie.
Karmie cycem i wystawiam na swiatlo dzienne i nie wiem...
 
reklama
a gdzie tam...........:cool2: tylko czuje sie tak zle i slabo ze nawet mi pisac ciezko..jutro rano zmykam do szpitala i zobaczymy...a na razie leze i gapie sie w okno:baffled:

Trzymaj się babo:tak: Oby do jutra coś Ci się ruszyło:tak: Mi dziś jakoś morale spadło jak sobie pomyślałam, że mogę 5 kwietnia wylądować w szpitalu na wywołaniu, ale przynajmniej M nie będę musiała kupowac prezentu na urodziny ( ma 6 kwietnia:cool2:)
 
Do góry