reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

rybka_24ja też będę robiła test PAPA, a Ty miałaś skierowanie, z racji wieku, czy jakiś iinny powód?
Ja dlatego iż u nas w rodzinie występuje zespół downa
Ale trochę boję się robić, bo czytałam na forum że ten test często wychodzi źle i wtedy dają skierowanie na amnipunkcję, a na to to nie wiem czy zdecydowałabym się..


ja ze względu na wywiad położniczy 5 ciąża 3 poronienia z Natalka też miałam:tak:czekanie na wyniki jest kiepskie:-(ale wierze że będzie ok
u ciebie też ja potem mam jeszcze miedzy 16-18tyg test potrójny
 
reklama
ja ze względu na wywiad położniczy 5 ciąża 3 poronienia z Natalka też miałam:tak:czekanie na wyniki jest kiepskie:-(ale wierze że będzie ok
u ciebie też ja potem mam jeszcze miedzy 16-18tyg test potrójny

I pierwszym razem testy wyszły Ci dobrze? Bo słyszałam że jak się bierze jakieś leki lub też ma się kwiaka jak w moim wypadku, to testy wychodzą źle.I sama nie wiem czy iść na te testy, przezierność wyszła mi poniżej 1 , więc dobra. A miałąs amnio?
 
Czesc dziewczynki.
Witam sie z mojego rana.Wlasnie wtrynilam sniadanko i wybieram sie do pracy.Zajrzalam tylko co tam u was.
Tutaj w stanach to troche dziwnie podchodza do ciazy. Mam zrobic tylko badania krwi.Nie robia zadnych pomiarow ani nic.Najblizsze usg mam w 20 tyg.
Wydaje mi sie ze powinni mi zrobic badania szczegolowe tymbardziej ze ja mam 32 lata.Ale trudno,trzeba sie modlic aby bylo wszystko dobrze z dzidzia.
Ok spadam do pracy bede za kilka godzin. Trzymajcie sie zdrowo i zeby wszystkie bole wam minely:-):-):-)
 
Ja właśnie czytam trochę inne forum dotyczące właśnie przezierności, testu PAPA I amnio. Na razie mam termin na testy PAPA na 3 września, raczej chyba pójdę. Chociaż wiem że amnio nie będę robić, chyba że tet testy wyszłyby bardzo źle, np. ryzyko ZD 1:5, czy coś takiego. Bo jak sobie pomyslę o tej igle wbijającej się w mój brzuch...brr Nie mogę patrzeć jak mi krew pobierają , a co dopiero to
 
OwIren czasami mniej badań to mniej nerwów. Mi dziś w nocy śniło mi się że właśnie miałam amnio i że wyszła dobrze:) Chyba za duż o tym myślę:)
 
hej dziewuszki.
zawijam kiece i lece do gina, moze mnie przyjmie bez kolejki.
chcialabym juz znac jakas diagnoze. czy to opryszczka i zaczac ja leczyc czy tez jakies cos innego...

lece, napisze po powrocie. buziaki :*


aaa.. i trzymajcie kciuki by nie bylo to nic powaznego.
 
owrlene - moze inaczej by podeszli jakby to byla Twoja pierwsza ciaza w tym wieku, chociaz chyba dopiero od 35 roku zycia zleca sie dodatkowe badania.

W sumie to czasem im mniej sie mysli (mysli czyli zamartwia na zapas...) tym lepiej...
W pierwszej ciazy jakos tak optymistycznie podchodzilam do sprawy, a teraz nic tylko sie zamartwiam. Przed USG balam sie czy wszystko ok i czy nie bedzie Zespolu Downa, teraz dla odmian ysie martwie czemu to dziecko ma takie dlugie nogi i boje sie ze bedzie jakims gigantem... Jakby bylo male to tez bym sie martwila... :szok:

Krzyze mnie potwornie bola :-( Za duzo czas spedzilam dzis na stojaco i kucajac (cielam tapete)
 
reklama
moniSkaBe daj znać co i jak

ja właśnie czekam na mojego kochanego M, który - mam nadzieję - przywiezie mi pierogi ze szpinakiem - mniam, mniam:-D
dzisiaj nie mogłam doprawić zupy, smaku nie mam jakoś
a jak piję colę, to czuję sam cukier:tak:
dziewczyny, mówiłyście już w pracy o ciąży?
jesli tak, to jak szefowie zareagowali?
ja zamierzam powiedzieć w poniedziałek

pozdrawiam
 
Do góry