reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kurcze, Ola ma dzis problemy brzuszkowe :(

tak okropnie mi jej szkoda, widzé, ze ja boli :(

espumisan dla dzieci i infacol po 1ym miesiacu dopiero :(


co do aktywnosci, to moja tez nocny marek ;) od 23 do 3 chodzimy, spiewamy, bujamy, ogladamy, sluchamy... nic to, oby ja brzuszek nie bolal, moge i cala noc siedziec...
 
reklama
adelina - no myslalam tylko o przeterminowanych :-D Ale dorbze ze i Ty jestes - zawsze im nas wiecej ty mrazniej...
Ja milam popoludniu skurcze nawet niektore co 5 minut ale przeszly oczywiscie...

A tu widze ze cisza i spokoj...
 
Witam się z wami kochane wieczorem.
Dzisiaj nie zaglądałam do Was, ale jakoś tak nie miałam weny no i poza tym mam lekkiego stresa bo jutro juz idę do szpitala no i zobaczymy co dalej. Trzymajcie kochane kciuki za dobre wiadomości.Miłej nocy. Buziaki
 
dzisiaj wprawdzie niedziele, ale zabrałam się za szafę z ciuchami i raz jeszcze za pakowanie torby dla mnie i Małego:-D

chociaż jak mnie mały wnerwi i nie wyjdzie w tym tygodniu, to nie zabiorę mu nic ido szpitala i w ramach mojego protestu zostanie owinięty w tetrę:-D:-D:-D

zaraz lecę się kapnąć, będę sobie jeszcze niektóre jego ubranka sortować

nie ma to jak mieć nuda:tak::tak::tak:

buziaczki

no i mam nadzieję, że z mcgosią wszystko w porządku
burza - trzymam kciuki:tak:
ccaroline - no niech już ci się zacznie:-D
czarnuszka - olej swego chłopa i teściów, teraz ty i Mały jesteście najważniejsi
 
Niektóre leki można podawać wcześniej (najlepiej zapytac farmaceutke albo lekarza). Producenci tych leków dla niemowlaków nie mogą czasem pisac, że można je stosować wcześniej niż po pierwszym miesiącu, bo rejestracja leku z taką adnotacja dużo więcej ich kosztuje...
 
U mnie dzisiaj też dzień nudy. Też popakowałam rzeczy młodego do torby od wózka, a moje jeszcze leżą, ale w razie czego w kupie.
Dzisiaj cały dzień tak mnie coś łapie co jakiś czas jak w nocy, może to jakieś pierwsze skurcze. Jutro rano KTG, może coś się dowiem. Tak obstawiamy z mężem na przyszły weekend, zobaczymy.
Czekam na taniec z gwiazdami i grzeje gołębie od teściowej.
Burza trzymam kciuki i młoda mamuśka Ty jutro będziesz miała córeczkę , jeśli dobrze pamiętam.
Przeterminowanym mamusiom, życzę co by się coś rozkręciło.
 
Jeszcze ja się dopisuję do nierozpakowanych!!!!!

Czarnuszka - nie dziwie się ze się wkurzasz... jakby mój mąż tak pił. to nie wiem....ale na pewno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Trzymam kciuki za mcgosię i czekam na wieści :-)

Witam się z wami kochane wieczorem.
Dzisiaj nie zaglądałam do Was, ale jakoś tak nie miałam weny no i poza tym mam lekkiego stresa bo jutro juz idę do szpitala no i zobaczymy co dalej. Trzymajcie kochane kciuki za dobre wiadomości.Miłej nocy. Buziaki

Trzymam kciuki i daj znać:tak::tak::tak:
 
reklama
Oj ja to juz nie wiem, chyba moja dzidzia to jakiś nocny marek:) Skurcze tz takie napinanie się brzucha i lekki ból jak na okres, do tego ból w krzyżu, mam tylko jak się zrobi ciemno a w dzień mija jak ręka odjął..:zawstydzona/y: Wy tez tak acie?
\
 
Do góry