reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dziewczyny a jak czesto podawac herbatke koperkowa?
na opakowaniu jest podane 100 ml dziennie dla niemowlaka.
a dla noworodka?
Najlepiej dawać raz dziennie ok 40-60 ml, po posiłku najlepiej po południu, i żeby nie kłaść dzidziusia spać, po wypiciu...
Ja mojej od samego początku robiłam 1,5łyżeczki herbatki na 100ml, z czego mała wypija
ok 50ml... Moja położna radziła, bym dawała po 2 łyczki, ale jak mam dawać po 2 łyczki, jak mała się przyśsie, wody przegotowanej z glukozą, czy samej pić nie chcę, tylko herbatkę... Bardzo ją lubi, i daję jej normalnie... No i nic jej nie jest! Byleby uważać, by nie przesadzić z herbatką... Bo może mieć całkiem odwrotne skutki!!
 
reklama
Co do spania po nocah to spimy 3-4 godziny wtulone w siebie :) polozna nie kazala jej wybudzac na karmienie ale ona juz sama wstaje albo budzi sie jak ide na siku i potem jemy :)W domku mamy 19-20 stopni tak powiedziala polozna i zeby nie wiecej bo przegzane to nie dobrze ,jest ubrana w body krotki lub dlugi na to bluzeczka z dlugim i albo pajacyk bez rekawkow albo spodenki i skarpetki cieple :) i to wystarcza :) Caly czas ma zimne lapki ale niby tak jest na poczatku .A jak spi w kolysce to ja nakrywamy kocykiem :)
 
Madzia zycze wam sily z calego serca i wieze ze bedzie dobrze i ze juz nie bawem bedziedzie w domku :) biedne malenstwo .Badzcie silni i wiezcie z calego serca a bedzie dobrze musi byc :)Co mnie wpusci to zagladam ale nie wiem co u kogo :/ chyba wszystko ok :)
 
madzia84 - jestem pewna, ze ta zla passa wkrotce minie i juz niedlugo bedziecie sie cieszyli Bartusiem w domu - pelnym sil i zdrowia :-) Trzymam kciuk iz calych sil!!!!


misia2010 - te gorny suwaczek to jakies szalenstwo :-D wg niego ciaza trwa 42 tygodnie... CVos musialam zle wpisac pewnie jak go sobie zakladalam i stad ta rozbieznosc...
Moze jak go zlikwiduej to cos mnie ruszy :-D

Dobrej nocy dziewcyzny!!!!! :-)
 
reklama
Madzia84 3mam kciuki za Bartusia, będzie dobrze. To historia małego Frania, synka znajomego mojego brata Jego życie jest cudem! | Franciszek Wiłkomirski . Maluszek wyszedł z opresji, została tylko jedna operacja - na strunach głosowych, a tak po wielu ciężkich bojach on i jego rodzice teraz mogą spać spokojnie. Tego i Wam życzę.
Ccaroline miałyśmy termin na ten sam dzień... we Wrocławiu jak wszystko jest w porządku to zatrzymują w szpitalu po 7 dniach od terminu, tak więc jak nic się nie ruszy to będą mi wywoływać Małą pewnie jeszcze w tym tygodniu... Czekam do czwartku i jak nic się nie będzie działo to jadę rodzic do Wałbrzycha (bo tam jest znieczulenie, a ja się panicznie boję porodu:blink: a szczególnie wywoływania)
 
Do góry