reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
no nadeszła wreszcie pora na moją reaktywacje:) jestem na forum od początku, ale od dawna podczytywałam Was z ukrycia... a mója mała uparta córcia już 2 dni się spóźnia i zero objawów porodu, mój gin uparcie twierdził, że do końca lutego się wypakuje...

witaj wsród przenoszonych :-D u mnie też już 2 dni się spóźnia uparciuch :-D:-D:-D

bulina witaj :) dziewczynki z marca sa jakies uparte :) nie spiesza sie na ta strone.

hmmm może i ja noszę córcię...bo w sumie gin na 100% nie stwierdził ze to chłopiec :dry:
 
Czarnuszka- no dziwni Twoi teście... ale może boją się, że zarazki przywleką do małego? ;)

biedna Madzia... straszne, co muszą rodzice przeżywać, kiedy ich malutkie dzicko jest operowane :( ale na pewno wszystko bedzie dobrze! trzymam kciuki!

moja Myszka budzi się znów na żarełko... za pół godziny ma jeść... znowu cały dzień przespała, co to w nocy bedzie :0 ;)
próbowałam ją trzymać obudzoną, to mi bezczelnie zasypiała ;P
 
mysz a no niezbyt się sprawdza nie czuję sie w tej roli :( ja wszytko dosłownie sama , ale te noce nie przespane najgorsze strasznie wyczerpują ..
 
oj uparta uparta ta moja Natalka, ale jakieś dziwne przeczucie mam, że to jutro, ale tak sobie gdybam tylko :tak: Po za tym córeczka bardzo dziwnie spokojnie się porusza, delikatnie, może cisza przed burzą? Oby :tak:
 
candy - no to nieciekawie.. .zwlaszcza ze domyslam sie ze mieszkacie osobno...

bulina - witaj :-)

Ide sie polozyc. Nie licze jzu na nic...
ALE ccaroline sie wieczorem cos nie odzywa - czyzby COS to znaczylo?????? :-)
 
reklama
Cześc dziewuszki, wybaczcie ze tak późno sie odzywam ale dzisiaj rano próbowałam i oczywiście akurat net zaczął szwankować. Więc przez cały dzień bylam odcieta od świata.
Wyszlismy z Wiktorkiem w czwartek wieczorem i czujemy sie supcio:) Ale pierwsza noc była makabryczna, zero snu, no....może z godzinę ale dzielone na parę transz:)
Jutro sie odezwe konkretnie bo starsza córa jeszcze nie śpi i molestuje o przeczytanie ksiązi więc spadam.
Buxziaki i gratki dla wszytskich rozpakowanych:)
 
Do góry