reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Czesc kobitki!!
Data dzis nieczego sobie, tylko, ze u mnie na nic sie nie zapowiada:-(...
Troche szkoda, bo ona coraz wieksza!!!
:baffled:Jak ja pozniej wypchne!
Kolezanka(nie ma jej na forum) miala wczoraj cc, bo brak rozwarcia:wściekła/y:,
jakis krwotok doatala i cos z lozyskiem:no:.
Biedulka przedwczoraj caly dzien w bolach, zeby ja wczoraj pocieli!
Ale ona pozatym, ze wyczerpana to zdrowa i malutka tez zdrowa:-)
jade je dzis odwiedzic!
Mam tez termin u poloznej(ostatni), moze mi zrobi ktg?!:tak:
Fajnie by bylo!
 
reklama
peperka też mam cały czas brzuch twardy, a jak sa skurcze to twarnieje jeszcze bardziej
Dziewczyny, te co urodziły, opisujcie swoje historie na opowieściach z porodówki, chociaż pewnie u was czasu brak
Kurczę wczoraj znowu musiałam się ogolić, zapowiedziałąm mojemu M że jeśli za tydizeń nie urodzę to on mnie goli, bo ja już mam dość
 
mnie to dziś czeka, jutro wizyta u poloznej wiec na bóstwo musze być zrobiona. i mój M mnie musi ogolić inaczej nie dam rady
 
ja tez nie wiem, co z tymi ginekologami...


mój wystawił mi L-4 do dnia terminu bez problemu:sorry2:

dziwne to jakieś


wyszło u nas słoneczko, a ja mam dziś ochotę śpiewać, skakać i nie wiem co jeszcze - chyba mi już palma przedporodowa odbija:-D:-D:-D:-D

w każdym razie idę zaraz na spacer, plus do szpitala, bo moja ciężarna psiapsióła plamiła i zostawili ją na oddziale:dry:

dobrze, że do szpitala 10 minut z buta - no dobra 20 biorąc pod uwagę moje toczenie się:-D:-D:-D

M mi wprawdzie zabronił :)-p), ale sorki, nigdy go nie słucham - to raz, a po drugie co mi się może stać - najwyżej złapią mnie skurcze na porodówce:-D:-D:-D:-D
 
hej Mamuśki, mam do was pytanie?
straszliwie mnie ciekawi jak bardzo urosły wam cycuchy, jak zaczęły produkować mleko

bo ja się boję, że mój big cyc, będzie jak u Cycoliny
 
Witam sie słonecznie!:-)
Jedzimy dziś złożyć papiery na becikowe i po pesel z malutką, lekko ja się dotlenie bo mam juz po dziurki siedzenia w chałupce!
Ccaroline sto lat kochana !!!!:tak::tak::tak:
MoniSkaBe trzymam kciuki za badanie Pawełka! I pamietaj zajrzyj ze swoją sprawą!!
 
mag007 Dlaczego Ci zabronil?:sorry2:
Ruch w ciazy wskazany!!!:-)
Moj nie chce mi auta dawac!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Uwaza, ze w 9 juz nie powinnam!
Tez jade do kolezanki ale ona juz ma dzidzi;-).
Tez mam ostatnio super humor, tylko na porod sie nie zapowiada.
Ciagly brak jakichkolwiek skurczy!!!
 
MI moja ginka wystawiła ostatnio zwolnienie na miesiąc czyli do 26 marca, a termin mam na 15, mam nadzieję ze ten 26 to nie data kiedy urodzę
mag007 do szpitala to możesz spokojnie iść:) A ja w piątek wybieram się na zakupy, mam nadzieję ze wody nie odejdą mi w media mar
 
reklama
MoniSkaBe - na sama mysl o Pawelku tak ci sie zaczelo robic???? :-) slyszlam ze tak bywa czasem...

Kurcze - fajnie z tym mlekiem macie - jak sobei przypomne to odciaganie po pol godizny czego efektem bylo ledwo 15ml to mnie szlag trafia :-D
tak, pomysLalam , ze juz spi 2 godziny i pewnie zaraz wstanie na karmienie. I poczulam ze mi cos cieknie. No i piers ktora byla w kolejce do karmienia i polała :-D hehe
hej Mamuśki, mam do was pytanie?
straszliwie mnie ciekawi jak bardzo urosły wam cycuchy, jak zaczęły produkować mleko

bo ja się boję, że mój big cyc, będzie jak u Cycoliny
hmmm.. no mi urosly sporo. Znaczy na pewno zrobily sie kraglejsze, pelniejsze.
a ze z natury nie jestem obdarzona zbyt wybujałym cycochem to sie ciesze :-D
 
Do góry