reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
MoniSkaBe - na sama mysl o Pawelku tak ci sie zaczelo robic???? :-) slyszlam ze tak bywa czasem...

Kurcze - fajnie z tym mlekiem macie - jak sobei przypomne to odciaganie po pol godizny czego efektem bylo ledwo 15ml to mnie szlag trafia :-D
 
Witam sie i ja :-)

Dzis peirwszy z obstawianych temrinow, ale chyba obstawiacze nic nie wygraja :-D ZERO objawow (jak zwykle)

ccaroline - 100 lat - moze sie doczekasz milego prezentu dzis :-) Trzymam kciuki :-)


No i za Tabasie tryzmamy tez :-)

A generlanei to taki dzis mily dzien ze za wszystkich tryzmam kciuki - za te co maja dzis rodzic (mcgosia - glownie Ty...) i za te ktore maja jeszcze troche czasu - zycze milego dnia i zadnych przykrych dolegliwosci :-)
 
Witam sie i ja :-)

Dzis peirwszy z obstawianych temrinow, ale chyba obstawiacze nic nie wygraja :-D ZERO objawow (jak zwykle)

ccaroline - 100 lat - moze sie doczekasz milego prezentu dzis :-) Trzymam kciuki :-)


No i za Tabasie tryzmamy tez :-)

A generlanei to taki dzis mily dzien ze za wszystkich tryzmam kciuki - za te co maja dzis rodzic (mcgosia - glownie Ty...) i za te ktore maja jeszcze troche czasu - zycze milego dnia i zadnych przykrych dolegliwosci :-)

no niby mam na dzis termin ale raczej nic z tego nie będzie :-D
mimo wszystko dziękuję :-):-):-)
 
HEJ
Też nie mogłąm spać, skurcze jak na @, ale to standard i biegunka, co zjem to ląduje w kibelku
caroline najlepszego, zwłaszcza szybkiego zobaczenia dzidzi
Kurcze mnie też denerwują te telefony i smsy, albo pytania jak się czujesz , a jak mam się czuć?. Dziś data fajna, można by urodzić:)
 
U mnie gin mowil, zeby po 37 tc skonczonym nie brac juz nospy i nie hamowac skurczy.
Wy tez tak macie ze brzuch non stop twardy? Nie moge w nocy spac przez niego, bo co sie nie chce ruszyc to boli jak cholera i jak skala sie robi.. Wczoraj w dzien tez mialam nadzieje ze to skurcze, a to tylko takie bolesne twardnienia z bolem jak na @, ale wcale nie regularne i przechodzilo po kapieli. I przy tych twardnieniach czuje parcie na kibelek od razu (i wczoraj bylam chyba z 10 razy), dziwne te skurcze sa :)

wyczekiwanie w ostatnich tygodniach jest duzo gorsze niz cala ciaza.
 
reklama
Mysz 1978 To ile się leży po cc zależy od szpitala. Tam gdzie mnie będą ciąć wstaje się po 6-8 godz. dziecko , jeśli wszystko jest ok. jest cały czas przy mamie. Może się nim zająć tatuś. Myślę że mój będzie tak zestresowany że nie odważy się np. przewinąć:-). No ale pielęgniarki pewnie pomogą. A i od razu są próby przystawiania do piersi, choć pewnie to trudno tak leżąc na płasko. Mnie bardzo stresuje ta pierwsza doba ale przecież nie jestem pierwsza w takiej sytuacji:-)



jakoś się przebudziłam na siusiu i kompa dorwałam hehe

był sex... ile się z J namęczyliśmy i śmialiśmy w trakcie to sie w głowie nie mieści - a wszystko przez to że oboje brzuchy mamy hahaha,,,nawet "motyle miłości" były (takie smieszne pierdzenie psitką:-D)... no ale nic - "komin" przeczyszczony a efekty kiepskie...tylko mdłości i ból brzucha :sorry2::sorry2::sorry2:

może w ciagu dnia sie cos rozkręci... póki co was nie zostawiam hehe :-D

ide spać dalej ;-)

Mdłości i ból brzucha to chyba w tych okolicznościach dobre znaki:-)

hej dziewczyny :-)
witam sie i pragne pochwalic, ze duzoo spalam dzisiaj. Pawełek chyba zaczyna sobie regulowac sen. Jestem wypoczeta :-)

jutro jedziemy na badanie sluchu. Troszke sie denerwuje.

Trzymam kciuki, będzie ok.

Tabasia - może już masz swoje maleństwo przy sobie:-) Ciepło pozdrawiam i trzymam kciuki za szybki powrót do domku:-)

Ccaroline wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :-) Szybkiego porodu, tylko pięknych chwil w życiu:-):-):-)
 
Do góry