reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Czesc dziewczyny ale mialam okrutna noc!!!
Koscie cipne i biodrowe dalej mnie okrutnie bola przy
poruszaniu sie!
Nie wiem czy nie przejade sie w nastepnym tygodniu do
szpitala, ale to chyba normalne???:sorry::sorry::sorry:
Niby sie wszystko poszerza, tak mi lekarz powiedzial jak
mnie wczesniej bolalo!
Siostra mnie odwiedzi ma przyjechac w niedziele, hurrra
w koncu, bo juz sie okrutnie nudze sama w domu.
Powiedzialam jej zeby mi kupila te herbate z lisci malin?
Pisalyscie, ze jest dobrze ja pic pod koniec ciazy?!
A gdzie ja ma zakupic? W aptece? Ile kosztuje?
wiolonczela42 A sa jakies objawy jak sie go ma?
Tutaj bym musiala pewnie prywatnie robic!
burza Tez mam nadzieje, ze urodze przed terminem ale jak narazie nic na to nie wskazuje, brzuch wysoko i chyba brak skurczy zapowiadajacych. Tylko ten bol kosci, jak stara nienasmarowana szafa!!!
w57vskjold61nkge.png
 
reklama
Czesc dziewczyny ale mialam okrutna noc!!!
Koscie cipne i biodrowe dalej mnie okrutnie bola przy
poruszaniu sie!
Nie wiem czy nie przejade sie w nastepnym tygodniu do
szpitala, ale to chyba normalne???:sorry::sorry::sorry:
Niby sie wszystko poszerza, tak mi lekarz powiedzial jak
mnie wczesniej bolalo!
Siostra mnie odwiedzi ma przyjechac w niedziele, hurrra
w koncu, bo juz sie okrutnie nudze sama w domu.
Powiedzialam jej zeby mi kupila te herbate z lisci malin?
Pisalyscie, ze jest dobrze ja pic pod koniec ciazy?!
A gdzie ja ma zakupic? W aptece? Ile kosztuje?
wiolonczela42 A sa jakies objawy jak sie go ma?
Tutaj bym musiala pewnie prywatnie robic!
burza Tez mam nadzieje, ze urodze przed terminem ale jak narazie nic na to nie wskazuje, brzuch wysoko i chyba brak skurczy zapowiadajacych. Tylko ten bol kosci, jak stara nienasmarowana szafa!!!
w57vskjold61nkge.png

ja ta herbate zakupilam w sklepie ZIOLA :-)

kosztowala cos ponad 3zl :-)

ale jak na razie to nie wiem jaki skutek, ponoc pomaga przy porodzie;-) pewnie nie zaszkodzi ;-)

mnie kosci cipne:-) tez wczoraj bolaly, ale to chyba ze za duzo chodzilam, dzis nie bola ale znow czeka mnie troche latania

do wieczorka dziewczynki:-)
 
Młoda mamusia-GRATULUJE DZIEWUSZKI!!!:-)W końcu się doczekaliście:-)



Ja też jestem miłośniczką CH Mademoiselle:-)Ale od paru lat jestem wierna zapachowi "Euphoria" Calvina Kleina, zuzywam teraz chyba z 3 butelkę a'100 ml. W międzyczasie wyszły jej różne odmiany a ja dalej wierna klasycznej:-D
Mmm, ja też uwielbiam ten zapach, ale ten pierwszy klasyczny. Wiesz jak cierpiałam na brak gotówki, to zamówiłam sobie z AVONU zapach Treselle Seduction, troszkę przypomina CK.
 
Witam Brzuchatki!
Ja tylko na chwilkę zajrzałam i wracam do łózka bo czuje sie fatalnie. Mama nadzieję że wyzdrowieje jak najszybciej, ale z tego co widać z dnia na dzień jest coraz gorzej. Wogole to znacie jakies domowe sposoby na pożądne przeziebienie, bo biore tylko Sinupret ale on za bardzo nie pomaga. :-(

Wiadomośc od Effa na odpowiednim wątku.

Kochana, ciepłe mleko z miodem i czosnkiem i do łóżeczka i się wygrzewać :)
 
witajcie;0

Mnie Neta wcielo i nie mialam jak napisac na watku...eheh:(:wściekła/y::-(

Naszczescie juz jestem.....ehehe:laugh2:

Iza-ja myslam ze ty juz masz Olivke obok siebie.,..a ty tu na BB
 
A na co ta herbatka z liści malin?

Moja gin mówi, że wywołuje skurcze i przyśpiesza poród. Przy poprzedniej ciązy piłam, ale nic nie przyspieszyła....a teraz nogi zaciskam, wiec nie piję.:tak:

Na dodatek mam chyba już 4 w tej ciązy opryszczkę!!!!!
Przed porodem Ignasia też mi się zrobila kilka dni wcześniej....w szpitalu nie pozwolili mi go całowac i zbytnio przytulac, bo to może być niebezpieczne dla noworodka!:wściekła/y::wściekła/y:
Przykleiłam sobie plasterek Compeed...mam nadzieję ze szybko pomoże.....ale pewnie nie za bardzo:eek::confused2:
 
reklama
Wróciłam z USG i tak mi nie jest wcale za fajnie:eek: bo okazało sie ze mam za mało wód płodowych ( oligohydramnios)..az mnie głowa rozbolała..fakt ciagle cos mi tam leci i myslalalm ze to uplawy..a wyglada na to ze chyba mi sie te wody sacza..no i w razie czego, jakby ruchy zaczely byc slabsze, mam zaraz sie zglosic, ale jak zwykle w takim momencie u mnie panika, ze co jak sie za pozno zglosze czy cos..ach..dobrze ze mam te zajecia dzisiaj to pomysle na momencik o czyms innym:eek:
 
Do góry