reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
moniska no po antybiotyk mam pójść jutro :-(
a to nie jest tak że skoro ja mam paciorkowca to i rodzice i oni muszą brać antybiotyk bo się zaraża np. na desce klozetowej???

Candy ja mam, ale mi lekarka powiedziała, że antybiotyk podaje się przy porodzie właśnie tak jak jest napisane w tym artykule od moniski.
 
cześć mamuśki :-)
właśnie wczoraj wróciłam z Zosią ze szpitala
a dzisiaj w nocy spałam pierwsze godziny :zawstydzona/y: od kilku ostatnich dni
postaram się napisać w odpowiednim wątku co się stało i co działo na porodówce
a
tak w skrócie: chlusnęły mi wody w piątek popołudniu
i sobotę w nocy miałam już Zośkę na brzuchu
:szok:
u nas wszystko ok

taki "zaskok" :-D
bo ja z tych, co chciały urodzić w terminie :-p
a urodziłam w 36t+6d

postaram się coś podczytać i trochę napisać, jak Zosią od czasu do czasu trochę pośpi ;-)

buziaki Wam wszystkim :-)
Zobacz załącznik 208490
 
zrobiłam zakupy, wlazłam na 4 pietro i ledwo zyję...:-(

niedobrze mi i łeb mnie boli, no i ten słodki ciężar w brzuchu:confused2:

już bym chciała być bez tego brzuchola:sorry:


no dobra, ponarzekałam i idę robić obiad - pomidorówka, klopsiki, ziemniaczki i warzywka na parze, a potem kimnę sie trochę;-)

MASAKRA!!!
Burdel w papierach i niekonsekwencja w przekazie informacji!!!
Wrocilam do domu :angry::angry::angry:
:angry::angry::angry:Jutro mam sie wstawic ponownie:angry::angry::angry:
A to bedzie moje 3 podejscie do porodu!!!
Juz mam dosc!!!!
Do du..!!!

no za bezczelność, tak cię potraktować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

hej mamuśki

u nas ok mały rośnie zaczyna już wreszcie przybierać na wadze więc wierzymy że szpitale nas ominą:tak::tak::tak: córcia super reaguje na malucha jest dzielną starszą siostrą:tak:
ja czuje się nad wyraz dobrze:tak::tak::tak::tak: to chyba nagroda za całą ciąże

dziś byliśmy już na rodzinnym pierwszym spacerku:tak::tak::tak::tak:

ja rozkręcam się kulinarnie i domkowo sprzątam piore gotuje dziś zamierzam upiec drożdżówkę jestem pełna życia i energii
mały łądnie śpi i je już ma swoje dwie pory aktywności rano i koło 16:tak::tak::tak:

gratuluje nowym mamuśką rozpakowanym:-D:-D:-D coraz nas więcej:-)
reszcie łatwego porodu:tak:


cześć kochana, super, że już jesteś na wysokich obrotach
 
Ale mam mdłości kochane.. Już mam ich dość.. Jeść praktycznie nic nie dam rady od soboty.. :( Oby się nie okazało że złapałam jakąś bakterie.. Oddałam kupke do analizy.. Za 2-3 dni mam mieć wyniki.
 
reklama
Do góry