reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Czarnuszka88 super że wszystko oki, a co do wagi dzidzi to podobnie jak moja niuńka :tak: moja tez podobno ma długie nogi
No ja mam 177 cm wzrostu wiec nic dziwnego:-D , Ale Ty to chyba do najwiekszych nie nalezysz co. Sliczne fotusie i piekna z Ciebie mamusia ;-)i taka kruszynka.


Ja tez lece spac.
Dobranoc kochane
 
reklama
No nie wiem, teraz jest moda na te nowoczesne pieluszki wielokrotnego użytku, więc pewnie coś w tym jest. Ale to wymaga chyba sporej inwestycji na początku (chociaż ogólnie wychodzi dużo taniej niż pampersy) no i to pranie...
 
młoda_mamusia1 Super, że córeczka grzeczna, a jak z pokarmem wystarcza córeczce Twój pokarm??

moniSkaBe Ja to nie mam pojęcia jak wygląda czop, z Dawidem mi nie wyszedł wcześniej :D Widać Twój poród też się zbliża :)
 
moniskabe a możesz tego czopa dokładniej opisać ?:zawstydzona/y:



ojjjojjo moje plecy po tym malowaniu , zmiataniu na kolanach tak bolą że nie wyrobie:wściekła/y:

a jak ciśnienie wysokie to twarz sie robi cała gorąca i czerwona, do tego serce wali jak oszalałe???:confused: bo nie wiem czy tak mi sie zrobiło od ciśnienia , nie mam czym zmierzyć..
 
reklama
Do góry