reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
czarnuszka dziekuje :-) jutro robie testa choc watpie ze cos pyknelo ale ostatnio zle sie czuje dla pewnosci zrobie ze nie ma i po okresie juz ostro sie bierzemy do roboty :) a kupilam sobie chiuhuahue czy jak to sie tam pisze :-D masakra ale ta rasa sie nazywa :-D sarenka moja kochana pomagami odgonoc nadmierne mysli :-) a u ciebie jak kochana ?? dobrze sie czujecie?? bo jedna akcje jak kiedys czytalam tez mialas na ip ...
Na Ip to prawie wylądowalam.. no i leze..biore tabletki i leze w lozku. Jeszcze 2 tygodnie :)) i potem juz moge rodzic krystianka. Lobuz z niego cos mu sie za bardzo spieszy. Kochana zycze Ci 2 kreseczek :) tylko nie za wczesnie na tescik?? niedawno mialas test na plodne? napewno sie wam uda :)

Cześć Dziewczynki !!!

Ja też zostane marcową mamą Kacperka (21 marzec) mogę dołączyć??
Widzę że pare się już rozpakowało:):-)

jasne. Witaj z Nami :))
 
Jeszcze się marzec nie zaczął a już kilka urodziło... Masakra... Ja to dopiero piorę ubranka... i tak dla spokoju spakowałam już torbę:)
 
Hejka Kochane.Nio ja już wszystko co miałam zrobić-zrobiłam:eek: i normalnie padam na twarz,od paru dni się mało udzielam,ale jakoś niemam na nic weny,jakiś kryzys mnie dopadł-dołek emocjonalny...tak mi jakoś smutno...ech jak bym chciała mieć już Kubka przy sobie,a nic się nie zapowiada że to w najbliższym czasie nastapi:confused2:
 
ja pierdziu... muszę sobie jakies buty przed porodem kupić:eek:
jak ubierałam sie dzis do sklepu to mało się nie popłakałam...nie mogłam buta na lewusa założyć...a mam takie wsuwane :no::no::no::no::no:
jakoś się udało ale czuję że muszę sobie jakieś adidasy sprawić bo jak zaczne rodzić to tych nie założe...:angry::angry::angry::angry:


Cześć Dziewczynki !!!

Ja też zostane marcową mamą Kacperka (21 marzec) mogę dołączyć??
Widzę że pare się już rozpakowało:):-)

również witam nową marcową mamusię :-D:-D:-D
 
Hejka Kochane.Nio ja już wszystko co miałam zrobić-zrobiłam:eek: i normalnie padam na twarz,od paru dni się mało udzielam,ale jakoś niemam na nic weny,jakiś kryzys mnie dopadł-dołek emocjonalny...tak mi jakoś smutno...ech jak bym chciała mieć już Kubka przy sobie,a nic się nie zapowiada że to w najbliższym czasie nastapi:confused2:

Moja imienniczko co post to ty przed robotą i zmykasz:-D Podziwiam twój zapał.
Dziewczyny ja wciąż leżę i boję się wstać. Mogłabym jużurodzić ale :sorry::sorry::sorry:
Hm... Boję się... Więc poleguję. W środę wizyta zobaczymy co gin powie. Powiedziałam mojej dzidzi zeby przed marcem nie wychodziła:no: Alejak to powiedziała mi moja siostra co weszł wyjść musi:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry